Atsiliepimai apie akių korekciją lazeriu

Iš viso atsiliepimų: %{count}

Martynas Žvirblis

Martynas Žvirblis

Dėkingas mane konsultavusiai ir operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei. Turėjau astigmatizmą ir trumparegystę. Akiniai nepilnai iškoreguodavo matymą ir buvo nepatogu juos dėvėti baseine ar žaidžiant krepšinį.

Martynas Žvirblis
Karolina Remeikaitė

Karolina Remeikaitė

Daktare Lolita Jotautiene, darsyk noriu Jums padėkoti už didelę dovaną. Po regos korekcijos lazeriu operacijos džiaugiuosi regėjimu kasdien, ir tikrai jaučiu didelį teigiamą gyvenimo pokytį. Nejaučiu diskomforto, akys nesausėja.

Karolina Remeikaitė
Elena Lauraitė

Elena Lauraitė

Ar rekomenduočiau Regos centrą ir mane operavusią gydytoją Lolitą Jotautienę? Tikrai TAIP. Esu medikė: pastoviai dirbu mikroskopu, todėl geras matymas man buvo labia svarbus ir reikalingas.

Elena Lauraitė
Karolis Skulteckis

Karolis Skulteckis

Per 15 metų akiniai buvo tape įpročiu, neatsiejama kasdienybės dalimi, tačiau tai buvo nepatogu. Man atliktos LASIK operacijos rezultatu esu patenkintas 100 proc. Operacija buvo labai trumpa, nespėjau net išsigąsti. Reikėjo tik ramiai pagulėti. Jau tą patį vakarą po operacijos mačiau puikiai.

Karolis Skulteckis
Jonė Adomaitytė

Jonė Adomaitytė

Noriu išsklaidyti susidariusį mitą, kad medikai patys nesidaro akių lazerinės korekcijos, tai netiesa. Esu slaugytoja, dirbanti akių klinikoje. Apsispręsti operuotis padėjo pasitikėjimas gydytoja L. Jotautiene, o visa operacija ir pooperacinis periodas buvo lengvas, jaučiau gydytojos rūpestį. Dabar galiu tik džiaugtis, kad prabudus ryte nereikia ieškoti akinių, iš karto gerai matau.

Jonė Adomaitytė
Aleksėjus Olechnovič

Aleksėjus Olechnovič

15 metų blogai mačiau. Paskutinis taškas pasiryžti lazerinei regos korekcijai buvo pavėlavimas į lėktuvą, nes nemačiau, kas parašyta skelbimo lentoje orouoste. Be galo dėkingas mane operavusiai gydytojai Lolita Jotautienei. Jau antrą dieną po LASIK operacijos mačiau puikiai. Dabar matau geriau nei mano žmona, kuri turi puikų regėjimą nuo gimimo.

Aleksėjus Olechnovič
Emilija Česnulė

Emilija Česnulė

Nuo vidurinės mokyklos laikų nešioju akinius, kontaktinius lęšius. Visada svajojau prabusti ir matyti ryškiai. Ačiū gydytojams už svajonės pavertimą realybe. Kliniką rinkausi pagal giminaitės rekomendacijas, kuriai čia atliko lazerinę korekciją. Operacija buvo labai trumpa, neskausminga, tačiau nemaloni. Nemalonus ir pooperacinis laikotarpis. Bet praėjus kelioms valandoms po operacijos “viską kaip ranka nuėmė”. Kitos dienos rytą prabudau “su naujomis akimis”. Tikrai esu labai patenkinta: matau puikiai, jokių nemalonių pojūčių nėra

Emilija Česnulė
Virginija Andriulaitytė

Virginija Andriulaitytė

Labai prastai mačiau daug metų, akinių nešioti nenorėjau, sunku buvo vairuoti mašiną, nemačiau ekrano konferencijų metu. Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad man galima atlikti regos korekciją. Dabar net nesitiki, kad galiu taip gerai matyti.

Virginija Andriulaitytė
Olga G.

Olga G.

Miela gydytoja, Lolita, ačiū jums labai už jūsų darbą. Džiaugiuosi kaip vaikas matydama kankorėžius ant eglės ir kiekvieną šermukšnio uogytę kekėje. Vis klausinėju aplinkinių, ar jie mato tai, ką aš matau, o jie juokiasi. Dar kartą ačiū.

Olga G.
Mindaugas M.

Mindaugas M.

Nuoširdumas, kompetencija, profesionalumas – pirmi žodžiai ateinantys į galvą konsultuojantis su daktare Lolita Jotautiene ir jaučiant, kaip tavimi rūpinasi personalas. Su rega problemų turėjau nuo pat vaikystės. Iki 18 metų išsiversdavau be akinių ar lęšių, bet tai autobuso numerio nepamatydavau, tai draugo neatpažindavau. Pradėjus nešiot akinius bei kontaktinius lęšius matymo klausimas kaip ir išsisprendė, bet ypatingai vasaros metu ar aktyviau sportuojant tiek kontaktiniai lęšiai, tiek akiniai trukdydavo jaustis pilnavertiškai. Apie pačią operaciją galvojau gal kokius penkis metus, vis sulaikydavo sklandę mitai. Galutinai apsisprendžiau, kai operaciją pasidarė geras draugas ir džiaugėsi pagerėjusia gyvenimo kokybe. Pati operacija neilgas ir neskausmingas procesas, kuriuo metu gautas dėmesys ir patarimai sumažino priešoperacinį jaudulį. Praėjus keletui dienų, tikrąja ta žodžio prasme į pasaulį pažvelgiau kitomis akimis ir tada susimasčiau, kodėl aš to ankščiau nepasidariau.

Mindaugas M.
Diana Chomičienė

Diana Chomičienė

Turėjau net 7.5 D trumparegystę ir daugiau nei 30 metų nešiojau akinius, kurie man nuolat trukdydavo. Itin problematiška situacija tapo, kai nebegalėjau išsirinkti tinkamų akinių lęšių. Jie buvo stori, sunkūs, brangūs ir greit susibraižydavo. Todėl ryžausi operacijai, kuri buvo neilga ir neskausminga. Jos metu buvau pastoviai informuojama apie pačią operacijos eigą ir veiksmus, kuriuos turėčiau daryti. Turėjau tik ramiai pagulėti 5-6 min. ir klausyti gydytojos nurodymų. Praėjus vos keletai valandų po operacijos mačiau puikiai! Dabar po operacijos praėjo jau 6 mėn., o aš vis dar negaliu atsidžiaugti puikiu regėjimu.

Diana Chomičienė
Lina

Lina

Nors mano regėjimas nebuvo labai prastas ir kontaktinius lęšius ar akinius nešiojau tik vairuodama, kine ar žaisdama lauko tenisą, su laiku tai ėmė varginti, akys tapo jautrios, sausėjo. Nors nerimo ir baimės prieš operaciją buvo, nieko panašaus neįvyko – operacijos metu buvau atsipalaidavusi, klausiau gydytojos nurodymų. Jokio skausmo ar itin nemalonių pojūčių nebuvo ir po 15 minučių viskas buvo baigta. Kitą dieną puikiai mačiau, ypač į tolį. Vis dar pagaunu save galvodama, kad esu su lęšiais, nes gerai matau. Džiaugiuosi, kad man jų nebereikia!

Lina
Sandra

Sandra

Patikėjau savo akis Jums ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu! Skirtumas didžiulis tarp to, kaip mačiau prieš, ir kaip matau dabar – po lazerinės akių korekcijos. Jūsų dėka pagaliau aš galiu matyti ir tai yra neįkainojama!

Sandra
Karolis Vaitkevičius

Karolis Vaitkevičius

Operacijos labai laukiau, kol sueis 18 metų, nes profesiją siesiu su karinėm struktūrom. Taip pat, nors ir senai nešioju akinius, niekaip negalėjau prie jų priprasti. Labai trukdė sportuojant rytų kovos menus. Ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei už puikų matymą. Tai be galo puikus ir šiltas jausmas. To niekada nesupras žmonės, nenešioję akinių…

Karolis Vaitkevičius
Jonė Baliūnienė

Jonė Baliūnienė

Draugų rekomendacijos atlikti čia lazerinę korekciją pasiteisino. Moraliai jai pasiruošti padėjo išsamus gydytojų pasakojimas apie eigą. Įsivaizdavau, kad bus baisiau, bet viskas įvyko labai greitai ir neskausmingai. Esu 100 % patenkinta matyma po regos korekcijos.

Jonė Baliūnienė
Darius Petravičius

Darius Petravičius

Ačiū gydytojams už saugiai ir puikiai atliktą LASIK operaciją. Dabar matau kuo puikiausiai. Akiniai labai trukdė gyvenime ir jų stiklai buvo pakankamai brangūs. Iki operacijos turėjau nemažą astigmatizmą. LASIK operacija nebaisi ir neskausminga. Po jos tik 3-4 valandas ašarojo ir niežėjo akys. Dar tą patį vakarą po operacijos jau galėjau žiūrėti TV.

Darius Petravičius
Aivaras Šalčius

Aivaras Šalčius

Labai ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei už saugiai atliktą LASIK operaciją ir suteiktą galimybę „atsisakyti“ astigmatizmo ir trumparegystės. Jau kitą dieną po operacijos mačiau geriau nei su akiniais iki operacijos.

Aivaras Šalčius
James Anthony Henderson

James Anthony Henderson

Gyvenu ne Lietuvoje, todėl domėjausi galimybėmis atlikti lazerinę regos korekciją įvairiose šalyse: rinkau informaciją apie paslaugos kokybę bei technines lazerio galimybes, kainą. Mane operavusi gydytoja L.Jotautienė komentavo kiekvieną operacijos etapą, todel jaučiausi saugus, žinojau, ką turiu daryti kiekvieną operacijos minutę.

James Anthony Henderson
Rasa

Rasa

Regos korekciją lazeriu paskatino kasdieninis diskomfortas ieškant akinių kiekvienam elementariam gyvenimiškam veiksmui atlikti. Per 15 metų akinių nešiojimo stažo taip ir nepripratau valgyti su akiniais, visad nusiimdavau iškyrus oficialias progas. Regos korekciją lazeriu rekomenduoju kiekvienam pavargusiam ieškoti akinių.

Rasa
Deivydas Ajauskas

Deivydas Ajauskas

Visada svajojau matyti taip, kaip “mato sveiki žmonės”. Tik prabudus nebeieškoti akinių. Prieš pasirinkdamas gydytoją ir kliniką, kelias dienas pasėdėjau prie kompiuterio ir padariau “mažą tyrimą”. Apsisprendžiau neabejodamas. Tai klinika, kuri kėlė didžiausią pasitikėjimą.

Deivydas Ajauskas
Nykyta Kachanov iš Vokietijos

Nykyta Kachanov iš Vokietijos

Esu gydytojas-rezidentas, besimokantis Vokietijoje. Tačiau operuotis nusprendžiau šiame centre, nes metodai, diagnostinė ir operacinė aparatūra tokia pati, kokia yra naudojama pažangiausiose akių klinikose Vokietijoje. Esu dėkingas mane operavusiai gydytojai mikrochirurgei Lolita Jotautienei už profesionaliai ir tiksliai atliktą diagnostiką ir operaciją. Dabar galiu džiaugtis puikiu matymu.

Nykyta Kachanov iš Vokietijos
Petras Tekorius

Petras Tekorius

Iki operacijos buvau toliaregis, todėl dėl amžiaus reikėjo  dviejų porų akinių, o dėl didelio skirtumo tarp akių, niekas negalėjo parinkti man tinkamų akinių. Taip pat daug vairuoju, o su mano matymu, net ir su akiniais, tamsoje ir prieblandoje jaučiausi nesaugiai. Todėl pasirinkti regos korekciją lazeriu privertė gyvenimas. Ir ši operacija išsprendė visas problemas: puikiai matau ne tik į tolį (kaip jaunystėje), bet ir esant geram apšvietimui.

Petras Tekorius
Jolita Žvironienė

Jolita Žvironienė

Akinius nešiojau daugiau nei 30 metų: buvo labai nepatogu – žiemą rasodavo stiklai, vasarą negalėjau nešioti saulės akinių. Kur operuotis rinkausi pagal gydytoją Lolitą Jotautienę. Po operacijos tos dienos vakare mačiau ryškiai. Operacijos metu visiškai neskaudėjo. Mano lūkesčiai išsipildė su kaupu. Tai tikras stebuklas viską matyti taip aiškiai.

Jolita Žvironienė
Alina Pekorienė

Alina Pekorienė

Apie regos korekciją lazeriu svajojau nuo paauglystės. Tačiau suaugusi vis atidėliodavau dėl tada dar labai didelės operacijos kainos, vėliau dėl nėštumo ir kitų rūpesčių šeimoje. Dabar negaliu atsidžiaugti puikiu matymu ir kartais pasitikrinu, ar tikrai nesapnuoju, kad viską matau be akinių.

Alina Pekorienė
Rūta Saulevičienė

Rūta Saulevičienė

Dabar viskas taip ryšku ir taip gera. Labai norėjau šios operacijos, tačiau ir bijojau. Bet suėmiau save į rankas ir pasiryžau. Mano baimė nepasiteisino – operacija buvo labai trumpa ir nebaisi. O dabar taip GERA, kad taip gerai matau.

Rūta Saulevičienė
Kęstutis Laukys

Kęstutis Laukys

Po LASIK operacijos jaučiuosi nuostabiai. visiškai pateisino lūkesčius. Matymas po operacijos jau vakare buvo toks geras, kad iš tolimiausio kambario taško galėjau skaityti subtitrų raides televizoriuje. Jau trečią parą po operacijos saugiai vairavau automobilį.

Kęstutis Laukys
Paulius Grabauskas

Paulius Grabauskas

Iki operacjos prastai mačiau. Labai norėjau gerai matyti be akinių. Kliniką, kur atlikti tyrimus ir operuotis parinko mama. Ačiū gydytojams. Po operacijos matau puikiai. Drąsiai rekomenduosiu draugams.

Paulius Grabauskas
Gražina Kontrimavičienė

Gražina Kontrimavičienė

Po operacijos labai pagerėja gyvenimo kokybė: pamatai daugiau tave supančių detalių. Moteris taip pat turi galimybę išryškinti tai, kas gražiausia: akis, kurių už akinių kartais nesimato 🙂 Dabar man yra tik vienintelis klausimas: kur aš buvau anksčiau? Gaila, kad tiek laiko gyvenau migloje.

Gražina Kontrimavičienė
Nerijus Žilionis

Nerijus Žilionis

Kadangi darbas reikalavo gero matymo į tolį, nusprendžiau kreiptis dėl galimybės man atlikti lazerinę regos korekciją. Buvo neramu, ar mano amžiuje ši operacija galima. Kliniką ir chirurgą rinkausi pagal draugo rekomendacijas. Operacija ir pats pooperacinis periodas visiškai nebaisūs. Iš karto po operacijos mačiau geriau nei iki jos. Dabar matau visu šimtu procentų.

Nerijus Žilionis
Milda Ašmontienė

Milda Ašmontienė

Akinių visada nekenčiau, net jei turėjau pačius madingiausius. Kiek buvo įmanoma, nešiojau kontaktinius lęšius, o apie akių korekciją lazeriu pagalvodavau tik, kai „užpuldavo“ infekcija ir tekdavo „pasibalnoti nosį“. Galiausiai ryžausi pasikonsultuoti, ar  tokia korekcija mano akims galima. Ir pasirodo TAIP! Operacija ilgai netruko ir voilà aš jau matau! Net pasaulis gražesnėmis spalvomis matosi! Dabar visiems sakau: „Nedvejokite ir darykite korekciją, juk gyvename vieną kartą!“.

Milda Ašmontienė
Sabina Markevičiūtė

Sabina Markevičiūtė

Operacija nebuvo baisi, labiau tiktų žodis – „nepatogi“. Ypač nepatogus buvo vokų plėstuvas. Jokio skausmo operacijos metu nejaučiau, po operacijos skaudėjo tik pirmas valandas, buvo sunku atmerkti akis. Kitą dieną jau mačiau puikiai.

Sabina Markevičiūtė
Martynas Žukauskas

Martynas Žukauskas

Dabar žinau, kad mano paties baimė ir delsimas pasiryžti operacijai buvo bereikalingi. Delsiau, nes labai bijojau. Tačiau čia visas aptarnavimas, gydytojų palaikymas ir pati operacija buvo nepriekaištinga. Po procedūros nežymų perštėjimą jaučiau tik porą valandų. Kitą rytą mačiau taip ryškiai, kad net stebėjausi.

Martynas Žukauskas
Mykolas Liubauskas

Mykolas Liubauskas

Esu gydytojas, todėl kliniką rinkausi kruopščiai ir atsakingai. Ir tikrai neapsirikau pasirinkęs Regos centrą ir mane operavusią chirurgę Lolitą Jotautienę. Gydytojos profesionalumas bei darbo stilius visiškai patenkino lūkesčius.

Mykolas Liubauskas
Ina Ružaitė Stasiūnienė

Ina Ružaitė Stasiūnienė

Ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei. Kaip puiku gerai matyti!

Ina Ružaitė Stasiūnienė
Neringa Simanavičiūtė

Neringa Simanavičiūtė

Ačiū mane operavusiai gydytojai L. Jotautienei už gyvenimo svajonės išsipildymą. Buvau toliaregė. Nuo šešių metų pastoviai nešiojau akinius. Kiek save prisimenu, visada svajojau, kad VIENĄ DIENĄ aš pasidarysiu akių korekciją. Operacijos labai bijojau, tačiau ji buvo greita ir visiškai neskausminga. Dabar galiu džiaugtis geru matymu ne tik į tolį, bet ir iš arti.

Neringa Simanavičiūtė

Per 19 metų atlikę daugiau nei 12000 regos korekcijų, mūsų regos centro specialistai įgijo didelį pacientų pasitikėjimą. Čia pateikiami keli akių korekcija lazeriu atsiliepimai iš daugybės mūsų pacientų, kurie po sėkmingos operacijos savo asmenine patirtimi norėjo pasidalinti ir su jumis.

Lazerinė akių korekcija gali labai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Ir ji tikrai pagerėjo mūsų pacientams – apie tai kalba jie patys. Džiaugiamės galėdami pasidalinti jų patirtimi su jumis.

Regos korekcija suteikia galimybę susigrąžinti aštrų regėjimą, apie kurį taip ilgai svajojote. Ši operacija taip pat suteikia laisvę nuo akinių bei kontaktinių lęšių ir ženkliai pagerina jūsų gyvenimo kokybę. Mūsų pacientų patirtys atskleidžia, kaip smarkiai prastas regėjimas apsunkina paprasčiausias kasdienes veiklas. Po operacijos pacientus apima džiaugsmas, jog jie vėl gali ryškiai matyti smulkias detales. Ką jau kalbėti apie sportą, skaitymą, vairavimą ar kitus mylimus užsiėmimus, kuriais gali užsiimti nebesirūpindami, kad aprasos akiniai ar iš akių iškris kontaktiniai lęšiai.

Po operacijos jūs taip pat galėsite džiaugtis sugrįžusia rega ir atsisveikinti su akiniais bei kontaktiniais lęšiais. Tačiau geriausiai sugrįžusio regėjimo džiaugsmą apibūdina akių korekcija lazeriu atsiliepimai iš mūsų pacientų.

Beje, sklando mitas, jog medikai nesidaro regos korekcijos. Kaip įrodymą, jog tai netiesa, pateikiame ir keleto medikų, kuriems regos korekcija buvo atlikta mūsų klinikoje, atsiliepimus.

Čia pateikti akių korekcija lazeriu atsiliepimai yra tikros mūsų pacientų patirtys. Galbūt kai kuriuos iš jų pažįstate patys? Jei vis dar abejojate dėl regos korekcijos, peržvelkite žemiau pateiktus mūsų pacientų atsiliepimus apie sėkmingai atliktas regos korekcijos operacijas ir sugrįžusį regėjimo džiaugsmą.

Greitai ir neskausmingai susigrąžinti gerą regą galite ir jūs! Užsiregistruokite vizitui mūsų klinikoje Vilniuje. Susipažinkite su mūsų atliekamais regos korekcijos būdais ir kainomis.

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti: Google, rekvizitai.lt, manodaktaras.lt bei mūsų Facebook profilyje.