Lazerinės akių korekcijos atsiliepimai

  • „Jei galite „iškęsti“ uodo įkandimą, jūs tikrai ištversite regos korekciją“

  • „Sveikos akys kone 30 metų man atrodė nepasiekiama svajonė, bet jau kurį laiką pabudusi ryte šypsausi, nes puikiai matau“

  • „Po regos korekcijos pradėjau žavėtis mažais dalykais – viskas atrodo kur kas gražiau“

  • „Man norint išvengti skausmo, SMARTSURFACE atrodė kaip geriausias variantas“

  • „Mano rega atsistatė 100 %. Per paskutinį apsilankymą gydytojai sakė, kad matau geriau nei reikėtų.“

  • „Regos korekcija yra paprasčiausias būdas vieną kartą koreguoti regėjimą ir po to nesukti dėl to galvos“

  • „Mane padrąsino, kad procedūra atliekama be pjūvio ir be skausmo“

  • „Mano abu vaikai nešioja akinius ir mano dovana pilnametystės proga bus regos korekcija. Aš nenoriu, kad jie lauktų tiek metų, kiek aš laukiau.“

Atsiliepimai apie akių korekciją lazeriu

Ačiū gydytojui P. Rudalevičiui ir jo nuostabiai komandai už mano svajonės išsipildymą. Akinius pradėjau nešioti jau pradinėse klasėse, taip niekada su jais ir nesusidraugavau.

Vaikystėje vengiau pirčių, sporto, plaukiojimo. Todėl dar paauglystėje pradėjau nešioti kontaktinius lęšius ir nešiojau juos 15 metų be pertraukų, nes akinių – tiesiog nekenčiau.
Lazerine regos korekcija domėjausi ilgą laiką. Visi atkalbinėjo, labai bijojau, nes juk akys – svarbiausias žmogaus jutimo organas. Bet po nėštumo, dar labiau susilpnėjus akims ir pasiekus jau -7 dioptrijas – pasiryžau.
Tai buvo vienas iš geriausių sprendimų mano gyvenime. Ilgai rinkausi kliniką, tačiau po konsultacijų su gydytoju P. Rudalevičiumi – neliko jokių abejonių ir baimių. 100 % pasitikėjau gydytoju ir tikėjau, kad pagaliau gerai matysiu.

Procedūra truko labai trumpai – neskausminga, bet šiek tiek nemalonu. Juntamas diskomfortas trunka keletą dienų.
Po procedūros jau praėjo daugiau nei 1,5 metų. Matau puikiai, akys nėra sausos ar jautrios. Konsultacijos bei priežiūra prieš ir po procedūros pranoko lūkesčius. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems tik jūsų kliniką, o pati gailiuosi vieno – kad anksčiau pas Jus neapsilankiau. Tačiau geriau vėliau, nei niekada!

Dar kartą pats didžiausias AČIŪ gydytojui P. Rudalevičiui už grąžintą gyvenimo džiaugsmą puikiai matyti pasaulį!

Pirmuosius akinius teko įsigyti 4-oje klasėje, tiesiog nebemačiau, kas parašyta lentoje. Tiesa, iki pat 12-tos klasės akinius užsidėdavau tik žiūrint į tolį, bet jų kasdienybėje nenešiodavau, nes kompleksavau. Pradėjus mokytis universitete, įsigijau lęšius ir juos nešiojau 19 metų. Vis dažniau pastebėdavau, kad akys sausos, perštinčios, vakarais dažniausiai paraudę. Lęšius nešiojant jausdavau pastovų diskomfortą ir supratau, kad greitu metu teks nešioti akinius, tad pasiryžau regos korekcijai.

Apie tai svarsčiau gal 10 metų, tačiau baimė nugalėdavo ir mintis apie nustumdavau toli. Atėjus laikui išstudijavau internete visą įmanomą informaciją apie akių korekciją,išsirinkau kliniką konsultacijai ir atvykau. Gydytojas P. Rudalevičius atsakė į visus mano klausimus, kontraindikacijų nebuvo, tad artimiausią dieną užsirašiau regos korekcijai.

Penktą dieną jau galėjau vairuoti. Labai džiaugiuos pačia korekcija ir klinikos pasirinkimu. Dabar, kaip ir daugelis, gailiuosi, jog nepasidariau korekcijos anksčiau. Ir dabar dar kartais vakarais einu iš akių išssiimti lešių, kurių jau nėra. Sunku atsikratyti senų įpročių.

Dėkingas mane konsultavusiai ir operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei. Turėjau astigmatizmą ir trumparegystę. Akiniai nepilnai iškoreguodavo matymą ir buvo nepatogu juos dėvėti baseine ar žaidžiant krepšinį.

Ar rekomenduočiau Regos centrą ir mane operavusią gydytoją Lolitą Jotautienę? Tikrai TAIP. Esu medikė: pastoviai dirbu mikroskopu, todėl geras matymas man buvo labia svarbus ir reikalingas.

Noriu išsklaidyti susidariusį mitą, kad medikai patys nesidaro akių lazerinės korekcijos, tai netiesa. Esu slaugytoja, dirbanti akių klinikoje. Apsispręsti operuotis padėjo pasitikėjimas gydytoja L. Jotautiene, o visa operacija ir pooperacinis periodas buvo lengvas, jaučiau gydytojos rūpestį. Dabar galiu tik džiaugtis, kad prabudus ryte nereikia ieškoti akinių, iš karto gerai matau.

Nuo vidurinės mokyklos laikų nešioju akinius, kontaktinius lęšius. Visada svajojau prabusti ir matyti ryškiai. Ačiū gydytojams už svajonės pavertimą realybe. Kliniką rinkausi pagal giminaitės rekomendacijas, kuriai čia atliko lazerinę korekciją. Operacija buvo labai trumpa, neskausminga, tačiau nemaloni. Nemalonus ir pooperacinis laikotarpis. Bet praėjus kelioms valandoms po operacijos “viską kaip ranka nuėmė”. Kitos dienos rytą prabudau “su naujomis akimis”. Tikrai esu labai patenkinta: matau puikiai, jokių nemalonių pojūčių nėra

Miela gydytoja, Lolita, ačiū jums labai už jūsų darbą. Džiaugiuosi kaip vaikas matydama kankorėžius ant eglės ir kiekvieną šermukšnio uogytę kekėje. Vis klausinėju aplinkinių, ar jie mato tai, ką aš matau, o jie juokiasi. Dar kartą ačiū.

Turėjau net 7.5 D trumparegystę ir daugiau nei 30 metų nešiojau akinius, kurie man nuolat trukdydavo. Itin problematiška situacija tapo, kai nebegalėjau išsirinkti tinkamų akinių lęšių. Jie buvo stori, sunkūs, brangūs ir greit susibraižydavo. Todėl ryžausi operacijai, kuri buvo neilga ir neskausminga. Jos metu buvau pastoviai informuojama apie pačią operacijos eigą ir veiksmus, kuriuos turėčiau daryti. Turėjau tik ramiai pagulėti 5-6 min. ir klausyti gydytojos nurodymų. Praėjus vos keletai valandų po operacijos mačiau puikiai! Dabar po operacijos praėjo jau 6 mėn., o aš vis dar negaliu atsidžiaugti puikiu regėjimu.

Patikėjau savo akis Jums ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu! Skirtumas didžiulis tarp to, kaip mačiau prieš, ir kaip matau dabar – po lazerinės akių korekcijos. Jūsų dėka pagaliau aš galiu matyti ir tai yra neįkainojama!

Draugų rekomendacijos atlikti čia lazerinę korekciją pasiteisino. Moraliai jai pasiruošti padėjo išsamus gydytojų pasakojimas apie eigą. Įsivaizdavau, kad bus baisiau, bet viskas įvyko labai greitai ir neskausmingai. Esu 100 % patenkinta matyma po regos korekcijos.

Labai ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei už saugiai atliktą LASIK operaciją ir suteiktą galimybę „atsisakyti“ astigmatizmo ir trumparegystės. Jau kitą dieną po operacijos mačiau geriau nei su akiniais iki operacijos.

Regos korekciją lazeriu paskatino kasdieninis diskomfortas ieškant akinių kiekvienam elementariam gyvenimiškam veiksmui atlikti. Per 15 metų akinių nešiojimo stažo taip ir nepripratau valgyti su akiniais, visad nusiimdavau iškyrus oficialias progas. Regos korekciją lazeriu rekomenduoju kiekvienam pavargusiam ieškoti akinių.

Esu gydytojas-rezidentas, besimokantis Vokietijoje. Tačiau operuotis nusprendžiau šiame centre, nes metodai, diagnostinė ir operacinė aparatūra tokia pati, kokia yra naudojama pažangiausiose akių klinikose Vokietijoje. Esu dėkingas mane operavusiai gydytojai mikrochirurgei Lolita Jotautienei už profesionaliai ir tiksliai atliktą diagnostiką ir operaciją. Dabar galiu džiaugtis puikiu matymu.

Akinius nešiojau daugiau nei 30 metų: buvo labai nepatogu – žiemą rasodavo stiklai, vasarą negalėjau nešioti saulės akinių. Kur operuotis rinkausi pagal gydytoją Lolitą Jotautienę. Po operacijos tos dienos vakare mačiau ryškiai. Operacijos metu visiškai neskaudėjo. Mano lūkesčiai išsipildė su kaupu. Tai tikras stebuklas viską matyti taip aiškiai.

Dabar viskas taip ryšku ir taip gera. Labai norėjau šios operacijos, tačiau ir bijojau. Bet suėmiau save į rankas ir pasiryžau. Mano baimė nepasiteisino – operacija buvo labai trumpa ir nebaisi. O dabar taip GERA, kad taip gerai matau.

Iki operacjos prastai mačiau. Labai norėjau gerai matyti be akinių. Kliniką, kur atlikti tyrimus ir operuotis parinko mama. Ačiū gydytojams. Po operacijos matau puikiai. Drąsiai rekomenduosiu draugams.

Kadangi darbas reikalavo gero matymo į tolį, nusprendžiau kreiptis dėl galimybės man atlikti lazerinę regos korekciją. Buvo neramu, ar mano amžiuje ši operacija galima. Kliniką ir chirurgą rinkausi pagal draugo rekomendacijas. Operacija ir pats pooperacinis periodas visiškai nebaisūs. Iš karto po operacijos mačiau geriau nei iki jos. Dabar matau visu šimtu procentų.

Operacija nebuvo baisi, labiau tiktų žodis – „nepatogi“. Ypač nepatogus buvo vokų plėstuvas. Jokio skausmo operacijos metu nejaučiau, po operacijos skaudėjo tik pirmas valandas, buvo sunku atmerkti akis. Kitą dieną jau mačiau puikiai.

Esu gydytojas, todėl kliniką rinkausi kruopščiai ir atsakingai. Ir tikrai neapsirikau pasirinkęs Regos centrą ir mane operavusią chirurgę Lolitą Jotautienę. Gydytojos profesionalumas bei darbo stilius visiškai patenkino lūkesčius.

Ačiū mane operavusiai gydytojai L. Jotautienei už gyvenimo svajonės išsipildymą. Buvau toliaregė. Nuo šešių metų pastoviai nešiojau akinius. Kiek save prisimenu, visada svajojau, kad VIENĄ DIENĄ aš pasidarysiu akių korekciją. Operacijos labai bijojau, tačiau ji buvo greita ir visiškai neskausminga. Dabar galiu džiaugtis geru matymu ne tik į tolį, bet ir iš arti.

Kai gydytojas patvirtino, jog gali grąžinti man regėjimą – tai buvo pati geriausia žinia per paskutinius 20 metų. Konsultacijos metu smulkiai papasakojo, kaip vyksta procedūra bei atsakė į visus mano klausimus, todėl buvau 100 % tikra, kad viskas pavyks. Baisiausia buvo atsigulti po lazeriu, žiūrėti į žalią švieselę ir laukti šviesesnio rytojaus. O jis šviesėja su kiekviena diena! Kol kas praėjo tik kelios savaitės, o rezultatas – akivaizdus. Neapsakomai džiaugiuosi savo pasirinkimu bei med. dr. P. Rudalevičiaus ir jo komandos darbu. Nuoširdžiausias ačiū!

Prastai matyti pradėjau nuo 12 metų. Kas pusmetį lankiausi pas akių gydytoją ir akiniai vis stiprėjo, kol atėjo laikas, kai tikrinant regėjimą reikėjo prieiti pusę atstumo, kad pamatyčiau bent pirmą eilutę. -4.25. Akiniai man gyvenimui netrukdė. Aišku, buvo nepatogumų, bet tiesiog gyvenau. Mintis apie lazerinę korekciją senai kirbėjo galvoje, bet ji buvo pasyvi. Vieną dieną man kažkas atsitiko. Atsibudau ir supratau, kad nekenčiu, erzina, bloga. Nebegaliu. Pasirinkau gydytoją P. Rudalevičių. Konsultacijos metu supratau, kad juo 100 % pasitikiu.

Po regos korekcijos praėjo jau beveik 2 savaitės. Vis dar lipdama iš lovos su ranka ieškau akinių. Eidama iš vonios irgi jų ieškau. Dažnai perbraukiu nosį ar smilkinį lyg taisydama krentančius akinius. Kol suprantu, kad man jų nebereikia! Džiaugiuosi, kad pagaliau žengiau šį žingsnį.

Daktare Lolita Jotautiene, darsyk noriu Jums padėkoti už didelę dovaną. Po regos korekcijos lazeriu operacijos džiaugiuosi regėjimu kasdien, ir tikrai jaučiu didelį teigiamą gyvenimo pokytį. Nejaučiu diskomforto, akys nesausėja.

Per 15 metų akiniai buvo tape įpročiu, neatsiejama kasdienybės dalimi, tačiau tai buvo nepatogu. Man atliktos LASIK operacijos rezultatu esu patenkintas 100 proc. Operacija buvo labai trumpa, nespėjau net išsigąsti. Reikėjo tik ramiai pagulėti. Jau tą patį vakarą po operacijos mačiau puikiai.

15 metų blogai mačiau. Paskutinis taškas pasiryžti lazerinei regos korekcijai buvo pavėlavimas į lėktuvą, nes nemačiau, kas parašyta skelbimo lentoje orouoste. Be galo dėkingas mane operavusiai gydytojai Lolita Jotautienei. Jau antrą dieną po LASIK operacijos mačiau puikiai. Dabar matau geriau nei mano žmona, kuri turi puikų regėjimą nuo gimimo.

Labai prastai mačiau daug metų, akinių nešioti nenorėjau, sunku buvo vairuoti mašiną, nemačiau ekrano konferencijų metu. Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad man galima atlikti regos korekciją. Dabar net nesitiki, kad galiu taip gerai matyti.

Nuoširdumas, kompetencija, profesionalumas – pirmi žodžiai ateinantys į galvą konsultuojantis su daktare Lolita Jotautiene ir jaučiant, kaip tavimi rūpinasi personalas. Su rega problemų turėjau nuo pat vaikystės. Iki 18 metų išsiversdavau be akinių ar lęšių, bet tai autobuso numerio nepamatydavau, tai draugo neatpažindavau. Pradėjus nešiot akinius bei kontaktinius lęšius matymo klausimas kaip ir išsisprendė, bet ypatingai vasaros metu ar aktyviau sportuojant tiek kontaktiniai lęšiai, tiek akiniai trukdydavo jaustis pilnavertiškai. Apie pačią operaciją galvojau gal kokius penkis metus, vis sulaikydavo sklandę mitai. Galutinai apsisprendžiau, kai operaciją pasidarė geras draugas ir džiaugėsi pagerėjusia gyvenimo kokybe. Pati operacija neilgas ir neskausmingas procesas, kuriuo metu gautas dėmesys ir patarimai sumažino priešoperacinį jaudulį. Praėjus keletui dienų, tikrąja ta žodžio prasme į pasaulį pažvelgiau kitomis akimis ir tada susimasčiau, kodėl aš to ankščiau nepasidariau.

Nors mano regėjimas nebuvo labai prastas ir kontaktinius lęšius ar akinius nešiojau tik vairuodama, kine ar žaisdama lauko tenisą, su laiku tai ėmė varginti, akys tapo jautrios, sausėjo. Nors nerimo ir baimės prieš operaciją buvo, nieko panašaus neįvyko – operacijos metu buvau atsipalaidavusi, klausiau gydytojos nurodymų. Jokio skausmo ar itin nemalonių pojūčių nebuvo ir po 15 minučių viskas buvo baigta. Kitą dieną puikiai mačiau, ypač į tolį. Vis dar pagaunu save galvodama, kad esu su lęšiais, nes gerai matau. Džiaugiuosi, kad man jų nebereikia!

Operacijos labai laukiau, kol sueis 18 metų, nes profesiją siesiu su karinėm struktūrom. Taip pat, nors ir senai nešioju akinius, niekaip negalėjau prie jų priprasti. Labai trukdė sportuojant rytų kovos menus. Ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei už puikų matymą. Tai be galo puikus ir šiltas jausmas. To niekada nesupras žmonės, nenešioję akinių…

Ačiū gydytojams už saugiai ir puikiai atliktą LASIK operaciją. Dabar matau kuo puikiausiai. Akiniai labai trukdė gyvenime ir jų stiklai buvo pakankamai brangūs. Iki operacijos turėjau nemažą astigmatizmą. LASIK operacija nebaisi ir neskausminga. Po jos tik 3-4 valandas ašarojo ir niežėjo akys. Dar tą patį vakarą po operacijos jau galėjau žiūrėti TV.

Gyvenu ne Lietuvoje, todėl domėjausi galimybėmis atlikti lazerinę regos korekciją įvairiose šalyse: rinkau informaciją apie paslaugos kokybę bei technines lazerio galimybes, kainą. Mane operavusi gydytoja L.Jotautienė komentavo kiekvieną operacijos etapą, todel jaučiausi saugus, žinojau, ką turiu daryti kiekvieną operacijos minutę.

Visada svajojau matyti taip, kaip “mato sveiki žmonės”. Tik prabudus nebeieškoti akinių. Prieš pasirinkdamas gydytoją ir kliniką, kelias dienas pasėdėjau prie kompiuterio ir padariau “mažą tyrimą”. Apsisprendžiau neabejodamas. Tai klinika, kuri kėlė didžiausią pasitikėjimą.

Iki operacijos buvau toliaregis, todėl dėl amžiaus reikėjo dviejų porų akinių, o dėl didelio skirtumo tarp akių, niekas negalėjo parinkti man tinkamų akinių. Taip pat daug vairuoju, o su mano matymu, net ir su akiniais, tamsoje ir prieblandoje jaučiausi nesaugiai. Todėl pasirinkti regos korekciją lazeriu privertė gyvenimas. Ir ši operacija išsprendė visas problemas: puikiai matau ne tik į tolį (kaip jaunystėje), bet ir esant geram apšvietimui.

Apie regos korekciją lazeriu svajojau nuo paauglystės. Tačiau suaugusi vis atidėliodavau dėl tada dar labai didelės operacijos kainos, vėliau dėl nėštumo ir kitų rūpesčių šeimoje. Dabar negaliu atsidžiaugti puikiu matymu ir kartais pasitikrinu, ar tikrai nesapnuoju, kad viską matau be akinių.

Po LASIK operacijos jaučiuosi nuostabiai. visiškai pateisino lūkesčius. Matymas po operacijos jau vakare buvo toks geras, kad iš tolimiausio kambario taško galėjau skaityti subtitrų raides televizoriuje. Jau trečią parą po operacijos saugiai vairavau automobilį.

Po operacijos labai pagerėja gyvenimo kokybė: pamatai daugiau tave supančių detalių. Moteris taip pat turi galimybę išryškinti tai, kas gražiausia: akis, kurių už akinių kartais nesimato 🙂 Dabar man yra tik vienintelis klausimas: kur aš buvau anksčiau? Gaila, kad tiek laiko gyvenau migloje.

Akinių visada nekenčiau, net jei turėjau pačius madingiausius. Kiek buvo įmanoma, nešiojau kontaktinius lęšius, o apie akių korekciją lazeriu pagalvodavau tik, kai „užpuldavo“ infekcija ir tekdavo „pasibalnoti nosį“. Galiausiai ryžausi pasikonsultuoti, ar tokia korekcija mano akims galima. Ir pasirodo TAIP! Operacija ilgai netruko ir voilà aš jau matau! Net pasaulis gražesnėmis spalvomis matosi! Dabar visiems sakau: „Nedvejokite ir darykite korekciją, juk gyvename vieną kartą!“.

Dabar žinau, kad mano paties baimė ir delsimas pasiryžti operacijai buvo bereikalingi. Delsiau, nes labai bijojau. Tačiau čia visas aptarnavimas, gydytojų palaikymas ir pati operacija buvo nepriekaištinga. Po procedūros nežymų perštėjimą jaučiau tik porą valandų. Kitą rytą mačiau taip ryškiai, kad net stebėjausi.

Ačiū mane operavusiai gydytojai Lolitai Jotautienei. Kaip puiku gerai matyti!

Per 20 metų atlikę daugybę sėkmingų regos korekcijų, mūsų regos centro specialistai įgijo didelį pacientų pasitikėjimą. Čia pateikiami keli akių korekcija lazeriu atsiliepimai iš daugybės mūsų pacientų, kurie po sėkmingos operacijos savo asmenine patirtimi norėjo pasidalinti ir su jumis.

Lazerinė akių korekcija gali labai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. Ir ji tikrai pagerėjo mūsų pacientams – apie tai kalba jie patys. Džiaugiamės galėdami pasidalinti jų patirtimi su jumis.

Regos korekcija suteikia galimybę susigrąžinti aštrų regėjimą, apie kurį taip ilgai svajojote. Ši operacija taip pat suteikia laisvę nuo akinių bei kontaktinių lęšių ir ženkliai pagerina jūsų gyvenimo kokybę. Mūsų pacientų patirtys atskleidžia, kaip smarkiai prastas regėjimas apsunkina paprasčiausias kasdienes veiklas. Po operacijos pacientus apima džiaugsmas, jog jie vėl gali ryškiai matyti smulkias detales. Ką jau kalbėti apie sportą, skaitymą, vairavimą ar kitus mylimus užsiėmimus, kuriais gali užsiimti nebesirūpindami, kad aprasos akiniai ar iš akių iškris kontaktiniai lęšiai.

Po operacijos jūs taip pat galėsite džiaugtis sugrįžusia rega ir atsisveikinti su akiniais bei kontaktiniais lęšiais. Tačiau geriausiai sugrįžusio regėjimo džiaugsmą apibūdina akių korekcija lazeriu atsiliepimai iš mūsų pacientų.

Beje, sklando mitas, jog medikai nesidaro regos korekcijos. Kaip įrodymą, jog tai netiesa, pateikiame ir keleto medikų, kuriems regos korekcija buvo atlikta mūsų klinikoje, atsiliepimus. Taip pat primename, kad abiem „Regos centre“ dirbantiems gydytojams yra atliktos regos korekcijos, kurių rezultatais jie džiaugiasi iki šiol.

Čia pateikti akių korekcija lazeriu atsiliepimai yra tikros mūsų pacientų patirtys. Galbūt kai kuriuos iš jų pažįstate patys? Jei vis dar abejojate dėl regos korekcijos, peržvelkite žemiau pateiktus mūsų pacientų atsiliepimus apie sėkmingai atliktas regos korekcijos operacijas ir sugrįžusį regėjimo džiaugsmą.

Greitai ir neskausmingai susigrąžinti gerą regą galite ir jūs! Užsiregistruokite vizitui mūsų klinikoje Vilniuje. Susipažinkite su mūsų atliekamais regos korekcijos būdais ir kainomis.

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti: Google, manodaktaras.lt bei mūsų Facebook profilyje.