Oftalmologai Vilniuje

Oftalmologai Vilniuje

„Regos centras“ – vienas lyderiaujančių refrakcinės chirurgijos centrų Lietuvoje, kuris specializuojasi koreguojant trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą.

Mūsų centrą įkūrė profesionalūs oftalmologai, ilgametę patirtį sukaupę Lietuvos ir užsienio klinikose, todėl galime pasiūlyti naujas refrakcinės chirurgijos technologijas ir metodus, dirbame su išskirtine ir modernia technika.

„Regos centras“ įsikūręs naujose, šiuolaikiškai ir pagal visus pasaulinius standartus įrengtose patalpose, kur jūsų akimis pasirūpins aukščiausios kvalifikacijos privatūs akių gydytojai oftalmologai.

Oftalmologai Vilniuje

Mūsų tikslas – taikant naujausias technologijas saugiai ir patikimai padėti žmonėms susigrąžinti puikų regėjimą.

Kas dieną siekiame savo darbais ir rezultatais Lietuvą įtraukti į geriausių pasaulio regos klinikų žemėlapį.

Mūsų išskirtinumas – dėmesys kiekvienam pacientui. Nors regos korekcija gerą regėjimą gali atstatyti beveik visiems, kiekvieno iš mūsų akys yra unikalios. Todėl mūsų akių ligų gydytojai pacientus vertina individualiai, atlikdami išsamius akių tyrimus.

Oftalmologai Vilniuje

Kodėl verta rinktis mus?

 • Daugiau nei 20 000 sėkmingų operacijų

  „Regos centre“ dirba profesionalūs akių gydytojai, kurie per savo darbo patirtį yra atlikę 20 000 sėkmingų operacijų.

 • Moderni ir saugi technologija

  Naudojame, mūsų gydytojų nuomone, vieną geriausių pasaulyje lazerių – „Schwind Amaris“.

 • Procedūra trunka tik 10 minučių

  Regos korekcija trunka tik 10 min., o geru regėjimu džiaugsitės jau po savaitės.

 • Akių korekcija be pjūvio, neliečiant akies

  Esame pirmieji akių mikrochirurgai Lietuvoje, pradėję taikyti TransPRK, SmartSurf, SmartSurfAce® gydymo technologijas ir metodus. Šiuo metu vieninteliai Lietuvoje taikome SmartSurfAce® 2.0 gydymo metodą. Jis leidžia puikų regėjimą sugrąžinti neskausmingai, be jokio pjūvio, operacijos metu neliečiant akies instrumentais ir nenaudojant cheminių medžiagų.

Vieni geriausių akių
mikrochirurgų Lietuvoje

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr.

Paulius Rudalevičius

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr.

Paulius Rudalevičius

 • Kasmet atlieka virš 2000 akių operacijų.
 • Specializuojasi kataraktos chirurgijos ir lazerinės regos korekcijos srityje.
 • Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
 • Labdaros organizacijos „Mercy Ships“ oftalmologas-mikrochirurgas.
Oftalmologas mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius

Gydytoja oftalmologė

Lolita Jotautienė

Gydytoja oftalmologė

Lolita Jotautienė

 • Profesinė patirtis – 20 m.
 • Virš 9 000 akių operacijų ir 8 000 regos korekcijų lazeriu.
 • Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos narė.
 • Lietuvos akių gydytojų draugijos ir Vilniaus krašto akių gydytojų draugijos narė.
Gydytoja oftalmologė Lolita Jotautienė

Saugi ir pažangi įranga

Saugi ir pažangi įranga

Klinikoje naudojamas 2022-ųjų metų pabaigoje atnaujintas %{schwind} lazeris. Lazeris gamintojo yra specialiai sukonfigūruotas taip, kad tiktų švelniam ir rageną tausojančiam lazerinės korekcijos gydymo metodui - %{smartsurf}. Siekdami geriausių rezultatų, lazeryje suderintas optimalus greitis (kuris sumažina gretutinių ląstelių terminį šoką, bei diskomfortą) ir kitos naujausios gamintojo technologijos.

 • Lazeryje suinstaliuotas pažangus „SmartPulse“ algoritmas pagreitina pooperacinį regos atsistatymą.
 • Ypač plonas lazerio spindulio diametras ir didelis taktinis dažnis tausoja ragenos audinį ir užtikrina išskirtinį tikslumą.
 • Lazerio darbui naudojama 6D technologija, kuri geba sekti mažiausius akies judesius 6-iomis kryptimis (t.y. visi šoniniai judėjimai, judėjimai aukštyn-žemyn, bei posūkiai aplink savo ašį). Akiai judant - lazerio spindulys “vaikšto” paskui judančią akį – taip užtikrinant tikimybę paklaidoms neatsirasti, dėl akies mikro judesių.
Oftalmologai Vilniuje

Dažniausiai
užduodami klausimai

 • Oftalmologas Vilniuje gali būti pasirenkamas atsižvelgiant į jo profesinę patirtį. Kuo daugiau operacijų atlieka akių gydytojas, tuo daugiau patirties jis įgauna. Tokio oftalmologo konsultacija tikrai gali užtikrinti pacientams pačius geriausius rezultatus.

 • Mūsų centre dirba profesionalūs gydytojai – oftalmologas Paulius Rudalevičius ir oftalmologė Lolita Jotautienė. Lietuvos ir užsienio klinikose sukaupę ilgametę patirtį, jie gali pasiūlyti naujausias refrakcinės chirurgijos technologijas ir metodus, dirba su išskirtine ir modernia technika.

Kodėl mes?

Kreipdamiesi į mus, savo akių sveikatą patikite išskirtiniams medicinos profesionalams, kurie yra atsidavę savo darbui ir siekiantys padėti atgauti jums gerą regėjimą. „Regos centro“ chirurgų ilgametė patirtis leidžia kiekvienam pacientui suteikti patį geriausią gydymą. Mūsų oftalmologė Lolita Jotautienė ir oftalmologas Paulius Rudalevičius per visą savo darbo patirtį yra atlikę daugiau nei 20 tūkst. sėkmingų regos korekcijos operacijų.

Atvykus į „Regos centrą“, jus visada pasitiks draugiškas ir rūpestingas privatus akių gydytojas oftalmologas. Mūsų tikslas – suteikti jums geriausią ir patogiausią regos korekcijos patirtį. Esame vieni geriausių oftalmologų Vilniuje, kurie siūlo vieną pažangiausių technologijų SmartSurfAce® 2.0, leidžiančių korekciją atlikti visiškai neprisiliečiant prie akies, taip ne tik nesukeliant jokio skausmo, bet ir pagreitinant pooperacinį akies gijimą.

Naudodami šiuo metu vieną pažangiausių technologijų pasaulyje – lazerį „Schwind Amaris Custom“, leidžiantį atlikti procedūras greičiau ir sumažinti gijimo laikotarpį, mūsų oftalmologas jūsų regėjimą padės sugrąžinti greičiau ir be skausmo.

Aukšta kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas

Visi „Regos centro“ akių ligų gydytojai yra baigę Vilniaus universiteto medicinos fakulteto studijas, kartu su rezidentūra trukusias daugiau nei 10 metų. Mūsų akių gydytojai yra dalyvavę daugybėje stažuočių, tarp kurių „Ragenos patologija“, Romoje, Italijoje; „Ragenos protezavimas, refrakcinė chirurgija“, Harvardo universitetinėje ligoninėje, JAV bei daugelis kitų.

Taip pat nuolat keliame savo kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose kursuose. Keli iš jų: ESCRS (Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos) refrakcinės chirurgijos kursai Barselonoje, Ispanijoje; torinių intraokulinių lęšių implantacija, tarptautiniai teoriniai ir praktiniai kursai Šveicarijoje ir kiti.

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius yra Lietuvos akių gydytojų draugijos, Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos, Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos bei Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys. Oftalmologė mikrochirurgė Lolita Jotautienė – Vilniaus krašto oftalmologų draugijos bei Lietuvos akių gydytojų draugijos narė. Abu specialistai kalba lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Visgi geriausiai mūsų oftalmologai yra apibūdinami atsiliepimais, kuriuos galite rasti šiose svetainėse: pincetas.lt, manodaktaras.lt. Daugiau atsiliepimų rasite mūsų skiltyje atsiliepimai apie akių gydytojus.

Daugiau patirties – geresni rezultatai

Per visą savo darbo patirtį, mūsų klinikos akių gydytojai Vilniuje yra atlikę daugiau nei 20 tūkst. sėkmingų akių korekcijų lazeriu. Toks didelis operacijų kiekis leido jiems tobulinti savo įgūdžius pačiose sudėtingiausiose operacijose. Kuo daugiau operacijų atlieka oftalmologas, tuo daugiau patirties jis įgauna ir gali užtikrinti pacientams pačius geriausius rezultatus.

Kaip nustatome ar jums reikalinga regos korekcija?

Prieš atliekant regos korekciją, reikalinga akių gydytojo - oftalmologo konsultacija bei išsamūs akių tyrimai. Jos metu gydytojas oftalmologas tiksliai nustato jūsų regos būklę, atsako į visus jums rūpimus klausimus, aptaria kainas bei pritaiko individualų regos korekcijos planą.