Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

Mes – regos korekcijos profesionalai

Akių korekcijos operacija

Esame įsikūrę „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“ ir dirbame tam, kad kiekvienas norintis galėtų pamiršti akinius ar linzes ir vėl mėgautis kokybišku pilnaverčiu gyvenimu.

Čia – geriausia vieta susigrąžinti aštrų regėjimą.

Mūsų misija

Aukščiausios kokybės paslaugos kiekvienam norinčiam vėl gerai matyti

Mūsų tikslas

Naudojantis naujausiomis technologijomis suteikti gerą regėjimą kiekvienam pacientui

Naujausia lazerinė technologija Lietuvoje jūsų ryškiam gyvenimui grąžinti!

Registruokitės vizitui arba susisiekite tel. +370 687 96777

Patyrusi komanda, atlikusi tūkstančius regos korekcijų

Akių gydytojai

Konsultuojantys ir operuojantys akių mikrochirurgai – ilgametę patirtį refrakcinėje srityje turintys profesionalai, atlikę tūkstančius operacijų.

Mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius

Specializuojasi kataraktos ir refrakcinės chirurgijos srityje.
Darbo stažas nuo 2005 metų.
Lietuvos akių gydytojų draugijos narys.
Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys.

Gydytoja oftalmologė - mikrochirurgė Lolita Jotautienė

Specializuojasi refrakcinės chirurgijos srityje.
Gydytojos oftolmologės patirtis nuo 2000-ųjų metų.
Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos narė.
Lietuvos akių gydytojų draugijos ir Vilniaus krašto akių gydytojų draugijos narė.

Naujausia lazerinė įranga Lietuvoje, užtikrinanti geriausius rezultatus

Modernus lazeris Schwind Amaris 500E

Lazerinės chirurgijos vienas svarbiausių elementų yra pats lazeris. Kuo jis tikslesnis – tuo procedūra sklandesnė. Lazerinės korekcijos operacijoms mes naudojame vieną geriausių šiandien pagamintų pasaulyje lazerių – tai Schwind Amaris 500E.

Vokietijoje daugiau nei 50 metų gyvuojančios ir lazerinės refrakcijos įrangos gamyboje pirmaujančios įmonės sukurtas technikos stebuklas yra mūsų darbo įrankis. Šis lazeris užtikrina maksimalų greitį, tikslumą, saugumą ir komfortą pacientui.

5 svarbiausi lazerio privalumai
1. Greitas

Lazerio greitis – 500 lazerio impulsų per sekundę, t. y. nuo 2 iki 3 kartų daugiau už kitas refrakcinės chirurgijos lazerines sistemas. 500 smulkučių blyksnių per 1 sekundę suformuoja ragenos paviršių, per 2 sekundes pašalina vieną trumparegystės dioptriją.

Dėl didelio greičio ragenos audinys yra veikiamas labai trumpai. Tai apsaugo jį nuo išdžiūvimo ir pagreitina gero regėjimo atsistatymo procesą. Jeigu gydymas lazeriu užtrunka per ilgai, ragena pradeda džiūti – mažėja gydymo tikslumas, regėjimo korekcija gali būti netiksli.

2. Saugus ir patikimas

Įsivaizduokite, kad jūsų akis yra plūduras jūroje: kai jūra rami, plūduras pakrypsta iš kairės į dešinę arba pirmyn ir atgal. Tačiau kai banguoja, plūduras pasvyra į šoną. Be to, jis sukasi aplink savo inkarą. Panašiai juda ir jūsų akis operacijos metu, o tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbus tikslus lazerio centravimas ir nuolatinis akies padėties nustatymas.

Mūsų lazeryje įdiegtas akies seklys greitai, 1 050 kartų per sekundę, ir visapusiškai, 6 dimensijose, registruoja, kaip juda jūsų akis chirurginės procedūros metu, ir šiuos judesius kompensuoja. Taip lazerio spindulys veikia tiksliai ten, kur reikia.

3. Ypač plonas lazerio spindulio diametras

Daug plonesnis už kitus – tik 0,54 mm – ir specialios formos lazerio spindulys rageną formuoja labai tiksliai ir tolygiai. Mažesnio skersmens lazerio spindulys tausoja ragenos audinį.

4. Tikslus – švelniai pašalina audinį

Vien didžiulis greitis norimo rezultato neužtikrina. Įsivaizduokite tokį paveikslą: greita jachta dideliu greičiu pasuka į uostą, o tada nedidelis sportinis laivelis tiksliai įplaukia į siaurą išlaipinimo vietą.

Mūsų lazeryje įdiegta unikali automatinė lazerio srauto reguliavimo sistema užtikrina tobulą greičio ir tikslumo kombinaciją. Procedūros pradžioje lazeris naudoja aukštą energijos lygį, apytiksliai 80 procentų, koreguojamos ragenos pašalinimui. Kaip ilgai galingi spinduliai bus naudojami, priklauso nuo refrakcijos ydos stiprumo. Tai operacijos metu nuolat peržiūri kompiuterinė programa. Likusius 20 procentų koreguojamos ragenos pašalina švelnesnis spindulys. Taip užtikrinamas ypač lygus ragenos paviršius, o kartu ir tobulas regėjimas.

5. Turi stebėjimo sistemą

Lazeryje įdiegta ragenos storio matavimo sistema (pachimetrija) padeda visos chirurginės procedūros metu nuolat matuoti ragenos storį ir užtikrinti, kad po korekcijos lazeriu ragena vis dar išliktų gana stabili (stora), nes akies ragena yra tarsi akies siena – išlaikyti ją tvirtą yra labai svarbu. Panašiai kaip nardytojas orientuojasi vandenyje padedamas gylio matavimo prietaiso, taip gydytoją visos procedūros metu nuolat informuoja lazerio kompiuteris. Ši sistema fiksuoja ragenos storio pokyčius ir parodo juos ekrane realiu laiku. Bet kuriuo laiku gydytojas tiksliai žino, kiek jau buvo pašalinta ir kokio storio vis dar yra likusi ragena.

Daugybė kitų smulkmenų užtikrina ne tik operacijos efektyvumą, bet ir paciento komfortą procedūros metu, pavyzdžiui, specialūs prietaisai, kuriais naudojantis ragenoje sukuriamas stabilus mikroklimatas apsaugo ją nuo išdžiūvimo ir pašalina daleles, kurios gali užstoti lazerio spindulį ir trukdyti operacijos tikslumui; prietaise įtaisyta speciali lempa, kuria gydytojas gali atlikti reikiamus veiksmus netrukdydamas paciento.

Akių korekcija lazeriu
Akių korekcijos lazeris
Lazerinė akių korekcija