Oftalmologai Vilniuje

Oftalmologai Vilniuje

„Regos centras“ – vienas lyderiaujančių refrakcinės chirurgijos centrų Lietuvoje, kuris specializuojasi koreguojant trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą.

Mūsų centrą įkūrė profesionalūs oftalmologas ir oftalmologė, ilgametę patirtį sukaupę Lietuvos ir užsienio klinikose, todėl galime pasiūlyti naujausias refrakcinės chirurgijos technologijas ir metodus, dirbame su modernia technika, kurios nėra niekur kitur Lietuvoje.

„Regos centras“ įsikūręs naujose, šiuolaikiškai ir pagal visus pasaulinius standartus įrengtose patalpose, kur jūsų akimis pasirūpins aukščiausios kvalifikacijos akių gydytojai oftalmologai.

Oftalmologai Vilniuje

Mūsų tikslas – taikant naujausias technologijas saugiai ir patikimai padėti žmonėms susigrąžinti puikų regėjimą.

Kas dieną siekiame savo darbais ir rezultatais Lietuvą įtraukti į geriausių pasaulio regos klinikų žemėlapį.

Mūsų išskirtinumas – dėmesys kiekvienam pacientui. Nors regos korekcija gerą regėjimą gali atstatyti beveik visiems, kiekvieno iš mūsų akys yra unikalios. Todėl mūsų akių ligų gydytojai pacientus vertina individualiai, atlikdami išsamius akių tyrimus. Tik įvertinus jų rezultatus, gydytojas oftalmologas gali nustatyti geriausiai jums tinkantį lazerinės korekcijos būdą.

Oftalmologai Vilniuje

Kodėl verta rinktis mus?

 • Daugiau nei 15 000 sėkmingų operacijų

  „Regos centre“ dirba profesionalūs akių gydytojai, kurie per savo darbo patirtį yra atlikę 15 000 sėkmingų operacijų.

 • Moderni ir saugi technologija

  Naudojame vieną geriausių pasaulyje lazerių – „Schwind Amaris“, kuris užtikrina maksimalų greitį, tikslumą, saugumą ir komfortą.

 • Procedūra trunka tik 10 minučių

  Regos korekcija trunka tik 10 min., o gerai matyti pradėsite jau po 12–48 val. Priklausomai nuo taikomo metodo, vairuoti ir į darbą grįžti galėsite jau po 1–5 dienų.

 • Akių korekcija be pjūvio, neliečiant akies

  Esame pirmieji oftalmologai Lietuvoje, pradėję taikyti SmartSurfAce® 2.0 technologiją, kuri leidžia puikų regėjimą sugrąžinti be jokio pjūvio, neliečiant akies instrumentais ir nenaudojant cheminių medžiagų.

Vieni geriausių akių
mikrochirurgų Lietuvoje

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr.

Paulius Rudalevičius

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr.

Paulius Rudalevičius

 • Kasmet atlieka virš 2000 akių operacijų.
 • Specializuojasi kataraktos chirurgijos ir lazerinės regos korekcijos srityje.
 • Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
 • Labdaros organizacijos „Mercy Ships“ oftalmologas-mikrochirurgas.
Oftalmologas mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius

Gydytoja oftalmologė

Lolita Jotautienė

Gydytoja oftalmologė

Lolita Jotautienė

 • Profesinė patirtis – 19 m.
 • Virš 9 000 akių operacijų ir 8 000 regos korekcijų lazeriu.
 • Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos narė.
 • Lietuvos akių gydytojų draugijos ir Vilniaus krašto akių gydytojų draugijos narė.
Gydytoja oftalmologė Lolita Jotautienė

Saugi ir pažangi įranga

Saugi ir pažangi įranga

Klinikoje naudojamas 2021-aisiais metais atnaujintas %{schwind} lazeris. Mūsų oftalmologai užsakė atlikti specialiai jiems pritaikytą lazerio konfigūraciją, tinkančią švelniai ir rageną tausojančiai %{smartsurf} korekcijai. Siekdami tokių rezultatų, akių gydytojai atsisakė naudoti didelį greitį, galintį sukelti gretutinių ląstelių terminį šoką bei didesnį diskomfortą.

 • Lazeryje suinstaliuotas pažangus „SmartPulse“ algoritmas pagreitina pooperacinį regos atsistatymą.
 • Ypač plonas lazerio spindulio diametras ir didelis taktinis dažnis tausoja ragenos audinį ir užtikrina išskirtinį tikslumą.
 • Lazeris darbui naudoja 7 dimensijas. Jo greitį mūsų akių gydytojai pritaikė pagal savo geriausią praktiką, siekdami, kad akies audinys neperkaistų, gero matymo atstatymas būtų pagreitintas, o pooperacinis diskomfortas visiškai sumažintas.
Oftalmologai Vilniuje

Dažniausiai
užduodami klausimai

 • Oftalmologas Vilniuje gali būti pasirenkamas atsižvelgiant į jo profesinę patirtį. Kuo daugiau operacijų atlieka akių gydytojas, tuo daugiau patirties jis įgauna. Tokio oftalmologo konsultacija tikrai gali užtikrinti pacientams pačius geriausius rezultatus.

 • Mūsų centre dirba profesionalūs gydytojai – oftalmologas Paulius Rudalevičius ir oftalmologė Lolita Jotautienė. Lietuvos ir užsienio klinikose sukaupę ilgametę patirtį, jie gali pasiūlyti naujausias refrakcinės chirurgijos technologijas ir metodus, dirba su modernia technika, kurios nėra niekur kitur Lietuvoje.

Kodėl mes?

Kreipdamiesi į mus, savo akių sveikatą patikite išskirtiniams medicinos profesionalams, kurie yra atsidavę savo darbui ir siekiantys padėti atgauti jums gerą regėjimą. „Regos centro“ chirurgų ilgametė patirtis leidžia kiekvienam pacientui suteikti patį geriausią gydymą. Mūsų oftalmologė Lolita Jotautienė ir oftalmologas Paulius Rudalevičius per visą savo darbo patirtį yra atlikę daugiau nei 15 000 sėkmingų regos korekcijos operacijų.

Atvykus į „Regos centrą“, jus visada pasitiks draugiškas ir rūpestingas gydytojas oftalmologas. Mūsų tikslas – suteikti jums geriausią ir patogiausią regos korekcijos patirtį. Esame jūsų oftalmologas Vilniuje, kuris siūlo vieną pažangiausių technologijų SmartSurfAce® 2.0, leidžiančių korekciją atlikti visiškai neprisiliečiant prie akies, taip ne tik nesukeliant jokio skausmo, bet ir pagreitinant pooperacinį akies gijimą.

Naudodami šiuo metu vieną pažangiausių technologijų pasaulyje – lazerį „Schwind Amaris“, leidžiantį atlikti procedūras greičiau ir sumažinti gijimo laikotarpį, mūsų oftalmologas jūsų regėjimą padės sugrąžinti greičiau ir be skausmo.

Aukšta kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas

Visi „Regos centro“ akių ligų gydytojai yra baigę Vilniaus universiteto medicinos fakulteto studijas, kartu su rezidentūra trukusias daugiau nei 10 metų. Mūsų akių gydytojai yra dalyvavę daugybėje stažuočių, tarp kurių „Ragenos patologija“, Romoje, Italijoje; „Ragenos protezavimas, refrakcinė chirurgija“, Harvardo universitetinėje ligoninėje, JAV bei daugelis kitų.

Taip pat nuolat keliame savo kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose kursuose. Keli iš jų: ESCRS (Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos) refrakcinės chirurgijos kursai Barselonoje, Ispanijoje; torinių intraokulinių lęšių implantacija, tarptautiniai teoriniai ir praktiniai kursai Šveicarijoje ir kiti.

Oftalmologas mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius yra Lietuvos akių gydytojų draugijos, Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos, Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos bei Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys. Oftalmologė mikrochirurgė Lolita Jotautienė – Vilniaus krašto oftalmologų draugijos bei Lietuvos akių gydytojų draugijos narė. Abu specialistai kalba lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Visgi geriausiai mūsų akių ligų gydytojai yra apibūdinami pacientų atsiliepimais, kuriuos galite rasti šiose svetainėse: pincetas.lt, manodaktaras.lt. Daugiau atsiliepimų rasite mūsų skiltyje atsiliepimai apie akių gydytojus.

Daugiau patirties – geresni rezultatai

Per visą savo darbo patirtį, mūsų klinikos akių gydytojai Vilniuje yra atlikę daugiau nei 15 000 sėkmingų akių korekcijų lazeriu. Toks didelis operacijų kiekis leido jiems tobulinti savo įgūdžius pačiose sudėtingiausiose operacijose. Kuo daugiau operacijų atlieka oftalmologas, tuo daugiau patirties jis įgauna ir gali užtikrinti pacientams pačius geriausius rezultatus.

Kaip nustatome ar jums reikalinga regos korekcija?

Prieš atliekant regos korekciją, reikalinga oftalmologo konsultacija bei išsamūs akių tyrimai. Jos metu gydytojas oftalmologas tiksliai nustato jūsų regos būklę, pataria, kokį gydymą rinktis, atsako į visus jums rūpimus klausimus, aptaria kainas bei pritaiko individualų regos korekcijos planą.

Visgi, yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti dar prieš oftalmologo konsultaciją dėl regos korekcijos:

 • Amžius. Visi regos korekcijos pacientai turi būti mažiausiai 18 metų amžiaus.
 • Bendra sveikatos būklė. Regos korekcijos kandidatai turi būti sveiki ir nesirgti autoimuninėmis, jungiamojo audinio bei alerginėmis ligomis.
 • Akių sveikata. Pacientas turi nesirgti akių ligomis, tokiomis kaip keratokonusas, glaukoma, katarakta. Operacijos metu akis taip pat turi būti išgijusi nuo visų infekcijų ar traumų.
 • Maitinančios ir besilaukiančios moterys. Regos korekcija negali būti atlikta besilaukiančioms ar maitinančioms mamoms. Tačiau besilaukiančioms mamoms galime atlikti preliminarius tyrimus ir suteikti konsultaciją, kad galėtume įvertinti, ar procedūra bus galima baigus maitinimo periodą.
 • Stabili rega. Paciento rega turėtų būti stabili, t.y. neblogėti mažiausiai vienus metus iki operacijos.