Oftalmologai Vilniuje

Regos centras​ – vienas lyderiaujančių refrakcinės chirugijos centrų Lietuvoje, kuris specializuojasi koreaguojant trumparegystę, toliaregystę ir astigmatizmą.

Mūsų centrą įkūrė profesionalūs gydytojai, ilgametę patirtį sukaupę Lietuvos ir užsienio klinikose, todėl galime pasiūlyti naujausias refrakcinės chirurgijos technologijas ir metodus, dirbame su modernia technika, kurios nėra niekur kitur Lietuvoje.

„Regos centras“ įsikūręs naujose, šiuolaikiškai ir pagal visus pasaulinius standartus įrengtose patalpose, kur jūsų akimis pasirūpins aukščiausios kvalifikacijos specialistai.

Oftalmologai Vilniuje

Mūsų tikslas​ – taikant naujausias technologijas saugiai ir patikimai padėti žmonėms susigrąžinti puikų regėjimą.

Kas dieną siekiame savo darbais ir rezultatais Lietuvą įtraukti į geriausių pasaulio regos klinikų žemėlapį.

Mūsų išskirtinumas – dėmesys kiekvienam pacientui. Nors regos korekcija gerą regėjimą gali atstatyti beveik visiems, kiekvieno mūsų akys yra unikalios. Todėl pacientus vertiname individualiai, atlikdami išsamius akių tyrimus ir nustatydami geriausiai tinkantį lazerinės korekcijos būdą.

Oftalmologai Vilniuje

Kodėl verta rinktis mus?

Daugiau nei %{number} sėkmingų operacijų

Regos centre dirba profesionalūs akių mikrochirurgai, kurie per savo darbo patirtį yra atlikę 12 000 sėkmingų operacijų.

Moderni ir saugi technologija

Naudojame vieną geriausių pasaulyje lazerių – „Schwind Amaris“, kuris užtikrina maksimalų greitį, tikslumą, saugumą ir komfortą.

Procedūra trunka tik 10 minučių

Regos korekcija trunka tik 10 min., o gerai matyti pradedėsite jau po 12–48 val. Priklausomai nuo taikyto metodo, vairuoti ir į darbą grįžti galėsite jau po 1–5 dienų.

Akių korekcija be pjūvio, neliečiant akies

Pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti %{smartsurf} technologiją, kuri leidžia puikų regėjimą sugrąžinti be jokio pjūvio, neliečiant akies instrumentais ir nenaudojant cheminių medžiagų.

Vieni geriausių akių
mikrochirurgų Lietuvoje

Akių mikrochirurgas
med. dr. Paulius Rudalevičius

 • Kasmet atlieka virš 2000 akių operacijų.
 • Specializuojasi kataraktos chirurgijos ir lazerinės regos korekcijos srityje.
 • Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos narys.
 • Labdaros organizacijos „Mercy Ships“ oftalmologas-mikrochirurgas.
Akių mikrochirurgas med. dr. Paulius Rudalevičius

Oftalmologė - mikrochirurgė
Lolita Jotautienė

 • Profesinė patirtis – 19 m.
 • Virš 9 000 akių operacijų ir 8 000 regos korekcijų lazeriu.
 • Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos narė.
 • Lietuvos akių gydytojų draugijos ir Vilniaus krašto akių gydytojų draugijos narė.
Oftalmologė - mikrochirurgė Lolita Jotautienė

Pažangiausia įranga
Baltijos šalyse

Lazeris Schwind Amaris – tai daugiau nei 50 metų lazerinės refrakcijos įrangos gamyboje pirmaujančios įmonės sukurtas technikos stebuklas, kurį naudoja pažangiausios Vokietijos, Šveicarijos ir kitos Europos klinikos. Šis lazeris užtikrina maksimalų greitį, saugumą ir komfortą pacientui.

 • „SmartPulse“ lazerio veikimo algoritmas pagreitina pooperacinį regos atsistatymą.
 • Ypač plonas lazerio spindulio diametras ir didelis taktinis dažnis tausoja ragenos audinį ir užtikrina ragenos paviršiaus glotnumą.
 • Speciali 6D akies sekimo sistema užtikrina išskirtinį tikslumą ir sklandžą operacijos eigą.
Oftalmologai Vilniuje
Kodėl mes?

Kreipdamiesi į mus, savo akių sveikatą patikite išskirtiniams medicinos profesionalams, kurie yra atsidavę savo darbui ir siekiantys padėti atgauti jums gerą regėjimą. Mūsų regos centro chirurgų ilgametė patirtis leidžia kiekvienam pacientui suteikti patį geriausią gydymą. Per visą savo darbo patirtį, mūsų oftalmologai Vilniuje yra atlikę daugiau nei 12 000 sėkmingų regos korekcijos operacijų.

Apsilankę regos centre visada būsite pasitikti draugiškų ir rūpestingų specialistų. Mūsų tikslas – suteikti jums geriausią ir patogiausią regos korekcijos patirtį. Esame tie oftalmologai Vilniuje, kurie siūlo ne tik įprastinę LASIK regos korekciją, bet ir vieną pažangiausių technologijų – SMARTSURFACE - kuri leidžia korekciją atlikti visiškai neprisiliečiant prie akies, taip ne tik nesukeliant jokio skausmo, bet ir pagreitinant pooperacinį akies gijimą.

Naudodami šiuo metu vieną pažangiausių technologijų pasaulyje - lazerį „Schwind Amaris“ - kuris procedūras leidžia atlikti greičiau ir sumažinti gijimo laikotarpį, mūsų specialistai jūsų regėjimą padės sugrąžinti greičiau ir be skausmo.

Aukšta kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas

Visi regos centro chirurgai yra baigę Vilniaus universiteto medicinos fakulteto studijas, kartu su rezidentūra trukusias daugiau nei 10 metų. Mūsų specialistai yra dalyvavę daugybėje stažuočių, tarp kurių 2008 m. stažuotė „Ragenos patologija“, Roma, Italija, 2009 m. 3 mėn. Ragenos protezavimas, refrakcinė chirurgija. Harvard universitetinė ligoninė, JAV bei daugelis kitų.

Taip pat nuolat keliame savo kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose kursuose. Keli iš jų: 2015 m. ESCRS (Europos refrakcinės ir kataraktos chirurgijos asociacijos) refrakcinės chirurgijos kursai Barselonoje, Ispanija, 2015 m. Torinių intraokulinių lęšių implantacija. Tarptautiniai teoriniai – praktiniai kursai. Šveicarija, 1 sav.) ir kiti.

Med. dr. Paulius Rudalevičius yra Lietuvos akių gydytojų draugijos, Europos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos, Amerikos kataraktos ir refrakcinės chirurgijos draugijos bei Europos oftalmologų tarybos tikrasis narys. Oftalmologė mikrochirurgė Lolita Jotautienė - Vilniaus krašto oftalmologų draugijos bei Lietuvos akių gydytojų draugijos narė. Abu specialistai kalba lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Visgi geriausiai mūsų gydytojus apibūdina pacientų atsiliepimai, kuriuos galite rasti šiose svetainėse: pincetas.lt, manodaktaras.lt. Daugiau atsiliepimų rasite mūsų atsiliepimų skiltyje.

Daugiau patirties – geresni rezultatai

Per visą savo darbo patirtį, mūsų klinikos oftalmologai Vilniuje yra atlikę daugiau nei 12 000 sėkmingų akių korekcijų lazeriu. Toks didelis operacijų kiekis leido jiems tobulinti savo įgūdžius pačiose sudėtingiausiose operacijose. Kuo daugiau operacijų atlieka chirurgas, tuo daugiau patirties jis įgauna ir gali užtikrinti pacientams pačius geriausius rezultatus.

Kaip nustatome ar jums reikalinga regos korekcija?

Prieš atliekant regos korekciją, atliekamas išsamus akių tyrimas. Jo metu tiksliai nustatome jūsų regos būklę, patariame, kokį gydymą rinktis, atsakome į visus jums rūpimus klausimus, aptariame kainas bei pritaikome individualų regos korekcijos planą.

Visgi, yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti dar prieš oftalmologo konsultaciją dėl regos korekcijos:

 • Amžius. Visi regos korekcijos pacientai turi būti mažiausiai 18 metų amžiaus.
 • Bendra sveikatos būklė. Regos korekcijos kandidatai turi būti sveiki ir nesirgti autoimuninėmis, jungiamojo audinio bei alerginėmis ligomis.
 • Akių sveikata. Pacientas turi nesirgti akių ligomis, tokiomis kaip keratokonusas, glaukoma, katarakta. Operacijos metu akis taip pat turi būti išgijusi nuo visų infekcijų ar traumų.
 • Maitinančios ir besilaukiančios moterys. Regos korekcija negali būti atlikta besilaukiančioms ar maitinančioms mamoms.
 • Stabili rega. Paciento rega turėtų būti stabili, t.y. neblogėti mažiausiai vienus metus iki operacijos.