Telefonas +370 687 96777
I-V: 8-20 val. VI: 8-15 val.
Close
Telefonas +370 687 96777 El.paštas info@regoscentras.lt

Regos korekcija lazeriu – viskas, ką reikia žinoti

Regos korekcija lazeriu yra dažniausiai atliekama akių operacija pasaulyje. Šis operacinis metodas leidžia koreguoti akies refrakcines ydas: trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą.

Skaičiuojama, kad 97% žmonių, turintiems refrakcinę ydą, yra saugu atlikti regos korekciją lazeriu. Jau kitą dieną po operacijos pacientai gali džiaugtis geru regėjimu.Regos korekcijos lazeriu metodas plačiai naudojamas jau nuo 1989 m., tad tai laiko patikrinta procedūra. 

Komplikacijų tikimybė, naudojant mūsų naujausią diagnostinę ir operacinę įrangą, yra beveik neįmanoma. Pacientai itin retai skundžiasi dėl sausų akių, o sunkiam matymui tamsiu paros metu yra pilnai užkirstas kelias.

regos-korekcija-lazeriu

Naujausia lazerinė technologija Lietuvoje jūsų ryškiam gyvenimui grąžinti!

Registruokitės vizitui arba susisiekite tel. +370 687 96777

Ką žinoti prieš regos korekciją lazeriu?

Planuojant lazerinės regos korekcijos gydymo būdą, būtinas išsamus, pilnas ir tikslus akių ištyrimas bei pokalbis su pacientu. Konsultacijos metu išaiškėja, ar procedūra tinka pacientui, parenkamas individualus gydymo planas, aptariama operacijos eiga ir pooperacinis laikotarpis.

Regos korekcija lazeriu atliekama ambulatoriškai ir nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo. Operacija yra neskausminga, nes prieš ją akys pilnai nujautrinamos anestetikų lašais. Procedūra trunka 5–7 min. vienai akiai.

Po regėjimo korekcijos gerai matyti pradedama jau po 12–48 val. Priklausomai nuo regos korekcijai taikyto metodo, į darbą galima grįžti po 3 d.

Kokiems pacientams regos korekcija nerekomenduojama?

• Jaunesniems nei 18 metų žmonėms, nes jų regėjimas dar formuojasi;

• Vyresniems nei 50 metų pacientams (kai kuriems pacientams yra galima korekcija „PresbyMax“ metodu, apie tai plačiau galima būtų sužinoti konsultacijos metu);

• Turintiems toliaregystę didesnę nei +4,5D ir trumparegystę – didesnę nei -12D (riboja ragenos storis). Bet kartais net ir esant itin didelei trumparegystei (-10 ir daugiau) bei didesnei toliaregystei (+3 ir daugiau) regos korekcija lazeriu yra įmanoma (plačiau galima sužinoti konsultacijos metu);

• Sergantiems sisteminėmis, autoimuninėmis, jungiamojo audinio, alerginėmis ligomis, cukriniu diabetu;

• Nėščiosioms ir maitinančioms mamoms.

akių konsultacija
Akių gydytojas Paulius Rudalevicius
Akių gydytojo konsultacija

Mūsų paslaugų kainos

Paslauga Kaina
1 Konsultacija, pilnas akių ištyrimas 40,00 
2 Dviejų akių LASIK, LASEK, PRK operacija naudojant SmartPulse technologiją + 1 metų pooperacinė priežiūra. Plačiau > 940,00 
3 Dviejų akių SmartSurf operacija be pjūvio naudojant SmartPulse technologiją + 1 metų pooperacinė priežiūra. Plačiau > 1200,00 €

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar lazerinė akių korekcija yra saugi procedūra?

Taip, ši procedūra yra visiškai saugi, pasaulyje atliekama jau virš 30 metų. Taip pat jau yra ir klinikinių tyrimų dėl procedūros įtakų senėjimo procesams. Per visą procedūros istoriją nepasitaikė nei vieno apakimo atvejo, o komplikacijas patiria vos 3 proc. pacientų, kurių didžioji dalis yra pataisomos.

Kokios gali būti procedūros komplikacijos?

Pagrindiniai šalutiniai efektai yra sausų akių sindromas (praeinantis su laiku per kelias savaites, daugiausiai iki kelių mėnesių), pablogėjęs regėjimas tamsiu paros metu (kuris mūsų klinikoje taikomais metodais yra išvengiamas), infekcija (dažniausiai atsirandanti dėl pacientų neatsakingo elgesio pirmomis valandomos po operacijos), prastesnis rezultatas nei tikėtasi (dažnai išsprendžiamas pakartotina operacija).

Ar lazerinė akių korekcija skausminga?

Operacijos metu naudojami nuskausminamieji akių lašai, todėl pacientas skausmo nejaučia. Operacijos metu jaučiamas lengvas fizinis kontaktas su akimi. Nemalonus pojūtis atsiranda tik po pačios procedūros ir trunka: po LASIK procedūros 2-4 val., o po paviršinės abliacijos (LASEK, PRK) 2-3 d.  Po operacijos pacientas taip pat nejaučia skausmo, o atsiradęs diskomfortas, perštėjimas yra pašalinamas nuskausminamaisiais vaistais.

Kada galėsiu grįžti į darbą po lazerinės akių korekcijos?

Daugeliu atvejų dirbti galima jau kitą dieną, tačiau vertėtų susiplanuoti ir galimą 2-3 dienų pertrauką. Į tam tikrus darbus (kur akys gali turėti kontaktą su nešvaria aplinka) rekomenduojama grįžti po 1-2 savaičių. Automobilį galima vairuoti jau kitą dieną po procedūros (LASIK atveju).

Kuriam laikui pagerėja regėjimas?

Regėjimo atstatymas lazeriu yra ilgalaikis. Retais atvejais su laiku yra galimas tolimesnis regos kitimas, bet jis pataisomas pakartotina regos korekcija. Tačiau tai, ar lazerinė korekcija daryta, ar ne, nekeičia natūralių su amžiumi atsirandančių regėjimo pokyčių.

Kokia lazerinė akių korekcija geresnė?

Yra keli pagrindiniai skirtingi akių korekcijos metodai. Mūsų akių gydytojas, įvertinęs konkretaus paciento akių būklę, bei jo gyvenimo būdą parinks kiekvienam geriausiai ir individualiai tinkantį metodą. Tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, kartais pacientui galima taikyti vieną iš kelių metodų, o kartais tinkamas tik vienintelis. Dalis (2-5 proc.) pacientų gali būti netinkami lazerinei regos korekcijai. Dažniausios priežastys: plona ragena, didelis astigmatizmas, akių ligos.

Tačiau, pavyzdžiui, labai plonos ragenos atveju, tik mūsų klinikos gydytojai taiko unikalų metodą, taip galėdami atlikti operaciją ir tiems pacientams, kuriems nebuvo įmanoma operacija kitose klinikose.

Ar galima po operacijos naudoti makiažą?

Iš karto po operacijos galima naudoti lūpų dažus, makiažo pagrindą ir pudrą, tačiau maždaug dvi savaites negalima naudoti akių makiažo.

Kas sudaro lazerinės akių korekcijos procedūros kainą?

Visos procedūros kaina susidaro iš operacijos ir pilno akių ištyrimo kainos. Kai kurios klinikos taiko kintančias kainas, priklausomai nuo operacijos metodo ir operacijos sudėtingumo. Mūsų klinikoje operacijos kaina yra viena, nepriklausomai nuo jos sudėtingumo ir metodo.

Kaip sužinoti, ar man galima daryti lazerinę akių korekciją?
Paprasčiausias būdas yra susisiekti su mumis ir pasitarti telefonu arba atvykti i konsultaciją.