Akių korekcija be pjūvio ir prisilietimo %{smartsurf}

Akių korekcija be pjūvio ir prisilietimo %{smartsurf}

Pirmoji Lietuvoje

Be skausmo. Be prisilietimo. Be streso.

Nuo 30 %{eur}

Sužinokite daugiau
 • Jokio skausmo ir prisilietimo

  Tai pažangiausia lazerinės akių korekcijos technologija, kuri puikų regėjimą sugrąžins be skausmo, be pjūvio, neliečiant akių instrumentais ir nenaudojant cheminių medžiagų.

 • Saugu ir greita

  Ši technologija nereikalauja tiesioginės intervencijos, todėl yra itin saugi, neskausminga ir paprasta.

 • Ilgalaikiai rezultatai

  Puikus regėjimas sugrąžinamas nepaliekant randų ragenoje, išnaudojant mažiausią įmanomą jos storį ir nesutrikdant visos ragenos biomechanikos.

Sužinokite daugiau
Akių korekcija be pjūvio SmartSurfAce 2.0

%{smartsurf} privalumai

 • Jokio pjūvio ir tiesioginio kontakto su akimis

  Regėjimą atstatysime be pjūvio ragenoje, neliečiant akies instrumentais ir nenaudojant pašalinių cheminių medžiagų.

 • Procedūra visiškai be skausmo

  Nei regos korekcijos metu, nei po jos nejausite jokio skausmo ir diskomforto, nes tam naudojami skausmą šalinantys akių lašai, o akys nėra liečiamos instrumentais.

 • Žymiai greitesnis gijimas

  SmartSurfAce® 2.0 technologija preciziškai išlygina ragenos paviršių, todėl rezultatas juntamas iškart po operacijos, o puikus regėjimas visiškai atkuriamas vos per keletą dienų.

 • Nėra šalutinių poveikių

  Kadangi procedūros metu nedaromas pjūvis, nėra su juo susijusių komplikacijų galimybės. Ragena nėra pažeidžiama, o pacientui garantuojamas ilgalaikis rangenos stabilumas ir saugumas.

%{smartsurf} rekomenduojama

 • 18–50 m. žmonėms

  nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +4 dioptrijų.

 • Turintiems ploną rageną

  ir kam dėl to netinka kiti metodai.

 • Ieškantiems naujausio

  ir labiausiai rageną tausojančio būdo.

 • Sportuojantiems žmonėms

  kuriems aktualus ragenos biomechaninis patvarumas.

Užsiregistruokite konsultacijai

ir sužinokite, ar regos korekcija jums galima

Registracija vizitui

%{smartsurf} ir klasikinės%{br}korekcijos palyginimas

SmartSurfAce® 2.0

be pjūvio ir neliečiant akies

Klasikinė korekcija

be pjūvio

Be prisilietimo
Be pjūvio
Greitas gijimas
1
2
Grįžimas į darbą po 4 dienų
3
Vairavimas po 5 dienų
4
100 % matymas po 5 dienų
3

110–15 dienų; 215–30 dienų; 3Po 20–30 dienų; 4Po 15–25 dienų.

Paslaugų kainos

 • Regos korekcija
  SmartSurfAce® 2.0

  2000 €

  (abiem akims)

  arba nuo 42 €/mėn.

  Lizingo skaičiuoklė

  • Jokio pjūvio ir tiesioginio kontakto su akimis.
  • Tinka operuoti pacientus, kurių ragena plona.
  • Suteikiama 10 metų garantija.
  • Operacijos trukmė – 10 min.
   Klinikoje praleisite iki 1 val.

  Registracija vizitui

Dažniausiai
užduodami klausimai

 • Pasaulyje šis korekcijos metodas pradėtas taikyti 2014 m., o Lietuvoje – nuo 2017 m.

 • Nei ši, nei kitos mūsų taikomos lazerinės korekcijos neturi šalutinio poveikio ir nepataisomų komplikacijų. Mažiau nei 2 % žmonių nepavyksta visiškai atkurti regėjimo, bet tokiu atveju visuomet atliekame nemokamą pakartotinę procedūrą, kuri padeda galutinai susigrąžinti puikų matymą.

 • Ši regos korekcija ypač tinkama tiems, kurie nori išvengti bet kokio kontakto su akimis. SmartSurfAce® 2.0 procedūros metu pacientai nejaučia jokio skausmo, taip pat nėra fizinio kontakto su akimis. Pooperaciniu laikotarpiu pirmomis dienomis gali jaustis švelnūs pooperaciniai reiškiniai, akys gali būti truputi jautresnės nei įprastai.

 • Konsultaciją ir regos korekciją SmartSurfAce® 2.0 galime atlikti per 1 dieną, tačiau rekomenduojame suplanuoti vizitą konsultacijai dieną prieš procedūrą. 3-4 dieną po regos korekcijos taip pat reikia apsilankyti pooperacinei apžiūrai, o po to galite vykti namo. Taigi, iš viso regos korekcijai patariame suplanuoti 3-4 dienas.

 • Regos korekcija yra atliekama greitai ir saugiai, naudojant vietinę nejautrą. Visa procedūra abiems akims trunka iki 10 min., o klinikoje praleisite iki 1 val.

 • Kai regėjimas yra nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +4 dioptrijų bei esant plonai ragenai (kai kiti metodai yra netinkami).

 • Regos korekcija SmartSurfAce® 2.0 abiems akims kainuoja 2000 € arba nuo 42 €/mėn.

 • Asmenims nuo 18 iki 50 metų, kurių regėjimas nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +4 dioptrijų.

 • Puikus regėjimas sugrąžinamas nepaliekant randų ragenoje, išnaudojant mažiausią įmanomą jos storį ir nesutrikdant visos ragenos biomechanikos. Trumparegystė ir astigramatizmas gali būti pašalinami visam gyvenimui.

Registracija vizitui dėl regėjimo korekcijos

 • Užsiregistruoti taip pat galite susisiekę su mumis %{phone} arba %{email}.
 • Gavę registraciją susisieksime su jumis patvirtinti ir suderinti patogiausią laiką.

Tiems, kurie nori operacijos be pjūvio ragenoje, rekomenduojame SmartSurfAce® 2.0 regos korekciją. Tai itin pažangi, neskausminga ir greita akių lazerinės korekcijos procedūra.

Šia technologija gydomos tokios akių refrakcijos ydos kaip trumparegystė ir astigmatizmas. SmartSurfAce® 2.0 akių korekcija be pjūvio sujungia dvi pažangias technologijas - TransPRK ir SmartPulse.

TransPRK yra paviršinis lazerinis akių gydymo būdas be prisilietimo. TransPRK metodas (priešingai nei LASIK) paviršiniam apsauginiam ragenos sluoksniui (epiteliui) pašalinti ir tuo pačiu metu formuoti ragenos medžiagą (stromą), naudoja vien tik lazerį. Ši technologija yra paprasta ir saugi. Lazeris taip pat seka visus akių judesius 1050Hz dažniu, o tai užtikrina dar didesnį saugumą.

SmartPulse lazerio technologija naudoja naujausią algoritmą, kuris lazerio impulsus leidžia paskirstyti tolygiau ir optimaliau, nei tai leido padaryti ankstesnės technologijos, todėl pasiekiamas kur kas tikslesnis rezultatas. Pacientams tai reiškia, jog rega jiems sugrįš žymiai greičiau – jau iškart po operacijos!

SmartSurfAce® 2.0 procedūra

Klinikoje naudojamas SCHWIND Amaris Custom lazeris, atnaujintas 2021-aisias metais ir gamintojų sukonfigūruotas pagal specialų gydytojų užsakymą. Lazeryje instaliuotos pažangios SCHWIND Amaris technologijos, tokios kaip SmartPulse algoritmai, 7D ir kt. Lazeris taip pat pritaikytas švelniai ir rageną tausojančiai SmartSurfAce® 2.0 korekcijai, todėl gydytojų prašymu atsisakyta naudoti didelį greitį, kuris gali sukelti gretutinių ląstelių terminį šoką ir prailginti gijimo laikotarpį ar sukelti didesnį diskomfortą.

SmartSurfAce® 2.0 technologija ypatingai tausoja ragenos paviršių ją koreguojant, o pats procesas vyksta be jokio fizinio kontakto, todėl regėjimas atsistato žymiai greičiau nei po kitų toko tipo operacijų. Gero matymo atsistatymo pacientai gali tikėtis per savaitę po korekcijos.

Kaip vyksta SmartSurfAce® 2.0 procedūra?

 • Akiai nuvalyti naudojamas specialus druskos tirpalas. Tuomet pradedama SmartSurfAce® 2.0 akių korekcija be pjūvio. Neliečiant akies, lazeris koreguoja regėjimą per viršutinį ragenos sluoksnį. Po 30–40 sekundžių korekcija baigta!
 • Kad būtų palengvintas akies gijimas ir regos sugrįžimas, po operacijos ant akies uždedamas plonas, permatomas kontaktinis lęšiukas, kuris, praėjus 3–4 dienoms po regos korekcijos, nuimamas.
 • Kol akis gyja, ją gali šiek tiek skaudėti, todėl yra paskiriami nuskausminamieji vaistai. Daugeliui pacientų rega pagerėja jau iškart po operacijos, tačiau itin ryškus regėjimas sugrįžta po korekcijos praėjus savaitei.

Kam tinkamas SmartSurfAce® 2.0 gydymas?

SmartSurfAce® 2.0 akių korekcija be pjūvio tinka beveik visiems pacientams, kenčiantiems nuo trumparegystės, toliaregystės ar astigmatizmo.

Šis regos korekcijos būdas ypač tinka fiziškai aktyviems žmonėms: plaukikams, kovų menų sportininkams, kareiviams, pilotams ir visiems, kurių darbe ar kasdieninėje veikloje yra didelė akies traumos rizika.

SmartSurfAce® 2.0 taip pat yra alternatyva tiems, kurių ragena yra itin plona arba netaisyklingos formos, kadangi jiems netinka kiti regos korekcijos būdai.

Gijimas

Paviršiniai ragenos sluoksniai sugyja maždaug po 3-4 dienų. Jiems sugijus, regėjimas gerėja kasdien, o paviršiaus sluoksniai atsinaujina. Gijimas po LASIK procedūros greitesnis, tačiau SmartSurfAce® 2.0 nuo jos labai neatsilieka. Praėjus mėnesiui po operacijos, LASIK ir SmartSurfAce® 2.0 pacientų regėjimas niekuo nesiskiria.

Pacientams patariama 6 mėnesius po regos korekcijos saugoti akis nuo intensyvaus UV spindulių poveikio.

Jeigu jūs svajojate apie naują regėjimą, kviečiame jus apsilankyti mūsų klinikoje Vilniuje. Vizito metu ištirsime jūsų akis, įvertinsime jų būklę, aptarsime regos korekcijos kainas ir būdus bei pateiksime jums geriausią pasiūlymą.