Regos korekcija %{lasik}

Regos korekcija %{lasik}

Tai daugiau nei 30 metų pasaulyje naudojamas regos korekcijos metodas, kai paviršinį apsauginį ragenos sluoksnį mikrochirurgai nuima atlikdami pjūvį ir suformuodami lopelį. Ragena po juo yra performuojama lazeriu ir taip atstatomas puikus regėjimas, o atpjautas paviršinis ragenos sluoksis yra „paguldomas“ į savo vietą ir prigyja.

 • 18–50 m. žmonėms

  turintiems nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +5 dioptrijų.

 • Tiems, kurie gali skirti

  mažiau laisvo laiko pooperaciniam gijimui

 • Ieškantiems pakankamai greitą

  gijimą užtikrinančio metodo

 • Skubantiems

  ir ieškantiems pigiausio varianto

Regos korekcija LASIK
 • 18–50 m. žmonėms

  turintiems nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +5 dioptrijų.

 • Tiems, kurie gali skirti

  mažiau laisvo laiko pooperaciniam gijimui

 • Ieškantiems pakankamai greitą

  gijimą užtikrinančio metodo

 • Skubantiems

  ir ieškantiems pigiausio varianto

LASIK korekcijos privalumai

 • Efektyvi ir patikima procedūra

  Regos korekcija LASIK visame pasaulyje yra atliekama daugiau nei 30 metų ir dėl mūsų naudojamų naujausių technologijų yra emilinuotos komplikacijų galimybės.

 • Mažesnis diskomfortas

  Procedūros metu atliekamas pjūvis ir ragena atkeliama, todėl pacientai gali patirti skausmą ar diskomfortą. Jį sumažiname naudodami skausmą šalinančiais lašais, kad pacientas jaustųsi kaip įmanoma patogiau.

 • Greitas gijimas

  Regos korekcija LASIK ypač tinkama tiems, kurie nori greito rezultato, nes regėjimas atstatomas po 12 val.

 • „SmartPulse“ technologijos efektas

  Dėl „SmartPulse“ technologijos yra pagreitinamas pooperacinis regos atsistatymas, todėl rezultatas juntamas iškart po operacijos, o puikus regėjimas visiškai atstatomas vos per keletą dienų.

Paslaugų kainos

 • Regos korekcija
  LASIK

  1200 €

  (abiem akims)

  arba nuo 26 €/mėn.

  Lizingo skaičiuoklė

  • Tausojamas ragenos audinys.
  • Akis mažiau dirginama, greičiau atsistato regėjimas.
  • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.
  • Operacijos trukmė – 10 min.
   Klinikoje praleisite iki 2 val.

  Registracija vizitui

Dažniausiai
užduodami klausimai

 • Taip, regos korekcija LASIK yra visiškai saugi procedūra, pasaulyje atliekama daugiau nei 30 metų. Per visą procedūros istoriją nepasitaikė nei vieno apakimo atvejo, komplikacijas patiria mažiau nei 2 % pacientų, tačiau visos jos yra pataisomos pakartotine procedūra, kurią atliekame nemokamai.

 • Nors pasitaiko itin retai, pagrindinės komplikacijos gali įvykti dėl pooperacinių uždegimų ar infekcijų, kurias sukelia neatsakingas elgesys pirmomis valandomis po procedūros. Taip pat galima lopelio komplikacijos rizika operacijos metu arba pooperaciniu laikotarpiu. Šiuo atveju reikalinga pakartotinė procedūra, o gijimas užtrunka ilgiau nei tikėtasi, tačiau galutinis rezultatas suteikia pakankamai gerą matymą.

 • Regos korekcijos metu naudojami nuskausminamieji akių lašai, todėl sumažiname skausmo ir diskomforto tikimybę. Po regos korekcijos pacientai gali jausti skausmą 4–6 val. Antrą dieną po regos korekcijos nemalonūs pojūčiai praeina.

 • Regos korekcija yra atliekama greitai ir saugiai, naudojant vietinę nejautrą. Visa procedūra abiems akims trunka iki 10 min.

 • Daugeliu atvejų dirbti galima jau kitą dieną, tačiau rekomenduojame susiplanuoti bent 2-3 dienų pertrauką. Į tam tikrus darbus, kur akys gali turėti kontaktą su nešvaria aplinka, rekomenduojame grįžti po 1-2 savaičių. LASIK atveju automobilį vairuoti galite jau kitą dieną po procedūros.

Registracija vizitui dėl regėjimo korekcijos

 • Užsiregistruoti taip pat galite susisiekę su mumis %{phone} arba %{email}.
 • Gavę registraciją susisieksime su jumis patvirtinti ir suderinti patogiausią laiką.

Regos korekcija LASIK yra puiki alternatyva akiniams ir kontaktiniams lęšiams. Šis regos korekcijos būdas jau daugiau nei 20 metų padeda žmonėms susigrąžinti ne tik puikią regą, bet ir iš naujo džiaugtis tokiomis įprastomis veiklomis kaip vairavimas tamsiu paros metu, skaitymas, sportas ir daugybe kitų.

Dažniausiai pasitaikančios akių refrakcijos ydos, tokios kaip trumparegystė (miopija) ir toliaregystė (hyperopija), išsivysto dėl to, jog akis pasidaro per ilga arba per trumpa. Kita dažna akių refrakcijos yda yra astigmatizmas, kuris taip pat gali atsirasti dėl netaisyklingos ragenos (skaidraus priekinės akies dalies paviršiaus) formos.

Šias ir daugelį kitų regos problemų gali pagydyti regos korekcija LASIK, kurios metu naudojamas eksimerinis lazeris, pakeičiantis ragenos formą. Šis tikslus ragenos formos pakeitimas leidžia nukreipti šviesos spindulius į užpakalinę akies dalį, vadinamą tinklaine, ir taip sugrąžina ryškų regėjimą.

Regos korekcija lazeriu yra greita ir neskausminga, o kartu ir saugi bei efektyvi procedūra, sėkmingai atliekama jau daugiau nei 20 metų. Per visą šį laiką visame pasaulyje buvo atlikta daugiau nei 35 milijonai regos korekcijos operacijų.

LASIK procedūrą sudaro 4 dalys:

 1. Pirmas dalykas, kurį atlieka mūsų regos centro specialistai, tai išsamus jūsų akių tyrimas, kurio metu išsiaiškinamos jūsų regos ypatybės. Tuomet sukuriamas skaitmeninis 3D akies modelis, kuris naudojamas pritaikyti individualų regos korekcijos lazeriu planą abejoms jūsų akims.
 2. Vėliau femtosekundiniu lazeriu paviršiniame apsauginiame ragenos sluoksnyje atliekamas pjūvis ir suformuojamas lopelis.
 3. Tuomet chirurgas atlieka standartinę LASIK regos korekcijos procedūrą. Šaltu ultravioletiniu šviesos spinduliu (eksimeriniu lazeriu) pakeičiama ragenos forma, pašalinant audinius iš vidurinio jos sluoksnio.
 4. Paskutinis regos korekcijos etapas yra gijimas. Didžioji dalis pacientų namo gali grįžti praėjus kelioms valandoms po LASIK procedūros (paprašykite, kad jus parvežtų jūsų artimieji). Po korekcijos dažniausiai nepasireiškia joks skausmas, visgi retais atvejais nedidelis skausmas pasireikšti gali. Gijimo procesas labai trumpas, įprastai trunka 2-3 dienas.

Kad sužinotumėte ar regos korekcija LASIK yra jums tinkama, turi būti atliktas išsamus jūsų akių tyrimas. Tą padaryti vos per 2 valandas galite mūsų klinikoje Vilniuje. Šis tyrimas neįpareigoja jūsų darytis regos korekcijos, o jo kaina nesiekia nei vieno mėnesio išlaidų kontaktiniams lęšiams, todėl kviečiame registruotis vizitui jau šiandien!