Regos korekcija %{lasik}

Tai ilgiausiai pasaulyje naudojamas regos korekcijos metodas, kai paviršinį apsauginį ragenos sluoksnį mikrochirurgai nuima atlikdami pjūvį ir suformuodami lopelį. Ragena po juo yra performuojama lazeriu ir taip atstatomas puikus regėjimas, o atpjautas paviršinis ragenos sluoksis yra „paguldomas“ į savo vietą ir prigyja.

18–50 m. žmonėms, turintiems nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +5 dioptrijų.

Tiems, kurie gali skirti mažiau laisvo laiko pooperaciniam gijimui

Tiems, kas ieško greičiausią gijimą užtikrinančio metodo

Skubantiems ir ieškantiems pigiausio varianto

Regos korekcija LASIK

LASIK korekcijos privalumai

Efektyvi ir patikima procedūra

Regos korekcija LASIK visame pasaulyje yra atliekama daugiau nei 30 metų, per kuriuos nėra pasitaikęs nė vienas apakimo atvejis. Be to, dėl mūsų naudojamų naujausių technologijų yra emilinuotos komplikacijų galimybės.

Procedūra visiškai be skausmo

Nei regos korekcijos metu, nei po jos nejausite jokio skausmo ir diskomforto, nes tam naudojami skausmą šalinantys akių lašai, o akys nėra liečiamos instrumentais.

Žymiai greitesnis gijimas

Regos korekcija LASIK ypač tinkama tiems, kurie nori greito ir efektyvaus rezultato, kadangi puikiu regėjimu galima džiaugtis jau po 12 val.

SmartPulse technologijos efektas

Dėl „SmartPulse“ technologijos yra pagreitinamas pooperacinis regos atsistatymas, todėl rezultatas juntamas iškart po operacijos, o puikus regėjimas visiškai atstatomas vos per keletą dienų.

Paslaugų kainos

Regos korekcija
LASIK

1200 €

(abiem akims)

arba nuo 26 €/mėn.

Lizingo skaičiuoklė

Registracija vizitui

  • Tausojamas ragenos audinys.
  • Akis mažiau dirginama, greičiau atsistato regėjimas.
  • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.
  • Operacijos trukmė – 10 min.
    Klinikoje praleisite iki 2 val.

Registracija vizitui

Dažniausiai užduodami
klausimai

Ar lazerinė akių korekcija yra saugi procedūra?

Taip, regos korekcija LASIK yra visiškai saugi procedūra, pasaulyje atliekama daugiau nei 30 metų. Per visą procedūros istoriją nepasitaikė nei vieno apakimo atvejo, komplikacijas patiria mažiau nei 2 % pacientų, tačiau visos jos yra pataisomos pakartotine procedūra, kurią atliekame nemokamai.

Kokios gali būti procedūros komplikacijos?

Ar lazerinė akių korekcija skausminga?

Kiek laiko trunka regos korekcija?

Kada galėsiu grįžti į darbą po lazerinės akių korekcijos?

Ar galite garantuoti, kad rega nepradės blogėti po metų?

Kiek laiko reikia skirti konsultacijai ir regos korekcijai, jei atvykstame iš užsienio?

Kada galima pradėti sportuoti po regos korekcijos?

Kada po operacijos galima nardyti arba dirbti dulkių turinčioje aplinkoje?

Kaip reikia pasiruošti konsultacijai ir regos korekcijai?

Regos korekcija LASIK yra puiki alternatyva akiniams ir kontaktiniams lęšiams. Šis regos korekcijos būdas jau daugiau nei 20 metų padeda žmonėms susigrąžinti ne tik puikią regą, bet ir iš naujo džiaugtis tokiomis įprastomis veiklomis kaip vairavimas tamsiu paros metu, skaitymas, sportas ir daugybe kitų.

Dažniausiai pasitaikančios akių refrakcijos ydos, tokios kaip trumparegystė (miopija) ir toliaregystė (hyperopija), išsivysto dėl to, jog akis pasidaro per ilga arba per trumpa. Kita dažna akių refrakcijos yda yra astigmatizmas, kuris taip pat gali atsirasti dėl netaisyklingos ragenos (skaidraus priekinės akies dalies paviršiaus) formos.

Šias ir daugelį kitų regos problemų gali pagydyti regos korekcija LASIK, kurios metu naudojamas eksimerinis lazeris, pakeičiantis ragenos formą. Šis tikslus ragenos formos pakeitimas leidžia nukreipti šviesos spindulius į užpakalinę akies dalį, vadinamą tinklaine, ir taip sugrąžina ryškų regėjimą.

Regos korekcija lazeriu yra greita ir neskausminga, o kartu ir saugi bei efektyvi procedūra, sėkmingai atliekama jau daugiau nei 20 metų. Per visą šį laiką visame pasaulyje buvo atlikta daugiau nei 35 milijonai regos korekcijos operacijų.

LASIK procedūrą sudaro 4 dalys:

  1. Pirmas dalykas, kurį atlieka mūsų regos centro specialistai, tai išsamus jūsų akių tyrimas, kurio metu išsiaiškinamos jūsų regos ypatybės. Tuomet sukuriamas skaitmeninis 3D akies modelis, kuris naudojamas pritaikyti individualų regos korekcijos lazeriu planą abejoms jūsų akims.
  2. Vėliau femtosekundiniu lazeriu paviršiniame apsauginiame ragenos sluoksnyje atliekamas pjūvis ir suformuojamas lopelis.
  3. Tuomet chirurgas atlieka standartinę LASIK regos korekcijos procedūrą. Šaltu ultravioletiniu šviesos spinduliu (eksimeriniu lazeriu) pakeičiama ragenos forma, pašalinant audinius iš vidurinio jos sluoksnio.
  4. Paskutinis regos korekcijos etapas yra gijimas. Didžioji dalis pacientų namo gali grįžti praėjus kelioms valandoms po LASIK procedūros (paprašykite, kad jus parvežtų jūsų artimieji). Po korekcijos dažniausiai nepasireiškia joks skausmas, visgi retais atvejais nedidelis skausmas pasireikšti gali. Gijimo procesas labai trumpas, įprastai trunka 2-3 dienas.

Kad sužinotumėte ar regos korekcija LASIK yra jums tinkama, turi būti atliktas išsamus jūsų akių tyrimas. Tą padaryti vos per 2 valandas galite mūsų klinikoje Vilniuje. Šis tyrimas neįpareigoja jūsų darytis regos korekcijos, o jo kaina nesiekia nei vieno mėnesio išlaidų kontaktiniams lęšiams, todėl kviečiame registruotis vizitui jau šiandien!