Kaip pasiruošti lazerinės akių korekcijos procedūrai?

Kaip pasiruošti lazerinės akių korekcijos procedūrai?

Lazerinė regos korekcija SmartSurfAce® 2.0 – neinvazinė procedūra, atliekama be jokio pjūvio ar prisilietimo prie akies. Po jos pacientas jau tą pačią dieną yra išleidžiamas namo. Tačiau tiek mažesnei, tiek didesnei medicininei procedūrai reikia pasiruošti – ir fiziškai, ir emociškai. Tad kaip išvengti nereikalingo streso ir tinkamai pasirengti procedūrai?

Įsitikinkite, kad jums galima atlikti lazerinę regos korekciją

Apsilankykite pas akių chirurgą, kuris nustatys, ar lazerinė korekcija yra jums tinkamas regėjimo koregavimo būdas. Gydytojas įvertins jūsų regėjimą, akies ragenos storį, akispūdį, vyzdžius bei atliks visus kitus reikalingus tyrimus. Jūs gausite visą informaciją apie jums atliekamą procedūrą, gydytojas viską detaliai paaiškins. Tai padės psichologiškai jaustis saugiau ir lengviau atsipalaiduoti prieš procedūrą.

Informuokite gydytoją apie jūsų ligos istoriją

Pasidalinkite su akių chirurgu visa informacija apie savo ligos istoriją. Įsitikinkite, kad jis žino visas su jūsų akimis susijusias sveikatos problemas bei kitus bendrinius sutrikimus. Taip pat informuokite, kokius vaistus vartojate bei kam esate alergiškas.

Nenaudokite veido kosmetikos priemonių

Likus kelioms dienoms iki lazerinės korekcijos, nebenaudokite makiažo priemonių, veido kremo, losjono ar kitų veido kosmetikos priemonių. Bet kokie nešvarumai, likę ant blakstienų ar aplink akis, gali didinti infekcijos riziką. Rekomenduojama kelias dienas iki procedūros kruopščiai ir švelniai valyti akis, kad įsitikintumėte, jog nebeliko jokių veido kosmetikos likučių.

Jei nešiojate kontaktinius lęšius, keiskite juos į akinius

Jei nešiojate minkštus kontaktinius lęšius, juos būtina išimti likus bent 5 dienoms iki lazerinės regos korekcijos. Kietus kontaktinius lęšius reikia išimti prieš 1–2 savaites. Tai būtina, nes nešiojant kontaktinius lęšius fiziškai keičiasi ragenos forma. Jeigu juos nešiosite prieš korekciją, procedūros metu lazerio matavimai gali būti netikslūs, todėl rezultatas gali būti su paklaidomis ir korekciją gali tekti kartoti.

Paprašykite draugo ar giminaičio, kad po procedūros palydėtų jus namo

Po korekcijos jūsų matymas bus kaip per rūką, tad gali būti sudėtinga savarankiškai grįžti namo. Todėl pasirūpinkite kas jus pasitiks ir parveš namo. Po procedūros taip pat rekomenduojame turėti su savimi akinius nuo saulės.

Procedūros dieną dėvėkite patogius drabužius

Ji atliekama pacientui esant su savais rūbais, todėl rekomenduojame apsirengti švarius ir patogius drabužius. Venkite drabužių, pagamintų iš pūkuotos medžiagos ar siūlų.