Kodėl verta investuoti į lazerinę regos korekciją?

Kodėl verta investuoti į lazerinę regos korekciją?

Lazerinė regos korekcija grąžina 100 % regėjimą, o jos poveikis – ilgalaikis. Ne veltui ši procedūra tokia populiari – dalinamės, kodėl ji yra puiki ilgalaikė investicija.

Finansinė grąža

Nemažai žmonių nori atlikti lazerinę regos korekciją, tačiau kartais juos atbaido tam reikalingos išlaidos. Nepaisant to, jog lazerinės regos korekcijos kaina atrodo didelė, jos poveikis yra ilgalaikis. Todėl finansinė investicija ilgainiui atsiperka. Pateikiame lazerinės regos korekcijos išlaidų palyginimą su akiniais bei kontaktiniais lęšiais:

Akinių kaina
Nuo 200 iki 500 € / kas kelis metus.

Kontaktinių lęšių kaina
Nuo 1 iki 3 € / kasdien.

Lazerinės regos korekcijos kaina
Nuo 1200 iki 1600 € / visam gyvenimui.

Per kiek laiko atsiperka lazerinė regos korekcija?
Akiniai: nuo 5 iki 16 metų.
Kontaktiniai lęšiai: nuo 1 iki 4 metų.

Kontaktiniai lęšiai

Paskaičiavus, kad juos reikia reguliariai keisti ir vis pirkti naujus, kontaktiniai lęšiai kainuoja nemažai. Nors įsigyti vienus lęšius neatrodo brangu, tačiau sudėjus daugelį metų patiriamas išlaidas ne tik lęšiams, bet ir jų priežiūros priemonėms, suma yra didelė.

Taip pat kontaktinių lęšių nešiojimas visada sukelia riziką užsikrėsti akių infekcijomis. Taip nutikus, atsiranda papildomų išlaidų gydymui bei vaistams. Dėl infekcijų tam tikrą laiką gali būti nerekomenduojama nešioti lęšių, tad juos teks keisti į akinius.

Akiniai

Nors akinių nereikia keisti taip dažnai, kaip lęšių, tačiau kokybiški, stilingi akiniai taip pat yra brangūs. Pasikeitus regėjimui ir dioptrijoms, akių gydytojas gali išrašyti naują receptą. Tokiu atveju teks įsigyti kitus akinius arba pakeisti senųjų stiklus.

Akiniai lūžta, dėvisi, stiklai braižosi, o rėmelių mados keičiasi. Todėl, net regai nepakitus, kas kelis metus juos tenka atnaujinti. Vasarą reikia papildomai įsigyti akinius nuo saulės su dioptrijomis. Visa tai sudėjus tampa akivaizdu, jog tai – tikrai nemažos išlaidos.

Lazerinė regos korekcija

Ji yra atliekama tik vieną kartą. Procedūra grąžina 100 % regėjimą ilgam laikui, o kai kuriems – visam gyvenimui. Tai priklauso nuo kiekvieno individualios regos, tačiau koregavimas lazeriu suteikia puikius ir ilgalaikius rezultatus. Atlikus regos korekciją, daugiau nebereikės jokių išlaidų – pakaks įsigyti įprastus akinius nuo saulės su UV apsauga.

Daugiau laisvės

Lazerinė regos korekcija visam laikui išvaduoja nuo rūpinimosi kontaktiniais lęšiais arba akinių nešiojimo. Tai leidžia gyventi pilnavertį ir aktyvų gyvenimo būdą, užsiimti bet kokiomis veiklomis bei palengvina kasdienį gyvenimą, keliones. Nebereikia rūpintis akinių valymu nuo rasojimo, lęšių keitimu ir priežiūra kelionėse. Daugelis šia procedūrą atlikusių sako, kad gyvenimas be kontaktinių lęšių bei akinių suteikia ne tik daugiau laiko, bet ir „laisvos vietos galvoje“.

Daugiau nebereikia ieškoti pamestų akinių, bijoti, kad jie sulūš netinkamiausiu metu arba vengti žygių gamtoje vien dėl to, kad prasta rega jums kelia diskomfortą. O tikriausiai vienas iš geriausių dalykų – nubudus ryte aiškiai matyti savo antros pusės ar vaikų veidus.

 

Lazerinė regos korekcija turi daug privalumų – suteikia daugiau laisvės, o ilgainiui ir investicinę grąžą. Daugelis pacientų po šios procedūros gailisi, kad jos neatliko anksčiau. Jei jaučiatės apsisprendę atlikti lazerinę regos korekciją, mūsų patyrę „Regos centro“ specialistai yra pasiruošę jums padėti. Norėdami sužinoti, ar ši procedūra jums tinkama, registruokitės konsultacijai čia.