Mindaugo sėkmės istorija: į pasaulį pažvelgė kitomis akimis

Mindaugo sėkmės istorija: į pasaulį pažvelgė kitomis akimis

„Nuoširdumas, kompetencija, profesionalumas – pirmi žodžiai atsiradę galvoje konsultuojantis su daktare Lolita Jotautiene ir jaučiant, kaip tavimi rūpinasi personalas“, – apie patirtį atliekant regos korekciją pasakoja mūsų pacientas Mindaugas, kuris teigia, kad po operacijos į pasaulį pradėjo žvelgti kitomis akimis.

Kodėl nusprendei pasidaryti regos korekciją?

– Su rega problemų turėjau jau nuo pat vaikystės. Iki 18 metų kažkaip išsiversdavau be akinių ar kontaktinių lęšių. Tačiau nuolat persekiodavo nepatogumai: nematydavau autobuso numerio, neatpažindavau draugo, einančio gatve. Pradėjus nešioti akinius ir kontaktinius lęšius gero matymo klausimas išsisprendė, tačiau vasarą ar aktyviai sportuojant jie trukdė, jaučiausi nepilnavertiškai. Apie operaciją galvojau 5 metus, tačiau vis sulaikydavo sklandę mitai, kad ji pavojinga, kad patys medikai nesidaro operacijos. Kai regos korekciją pasidarė geras draugas ir pamačiau jo pokyčius, supratau, kad atėjo metas.

Ar jaudinaisi prieš operaciją?

– Pabendravus su gydytoja Lolita Jotautiene, išnyko paskutiniai abejonių likučiai. Nuodugniai ištyrusi mano akis, ji parinko tinkamą metodą. Pati operacija – neilgas ir neskausmingas procesas, kurio metu gautas dėmesys ir patarimai sumažino bet kokį jaudulį.

Kaip sekėsi po regos korekcijos?

– Praėjus keletui dienų, kai sugijo akies epitelis, tikrąja ta žodžio prasme į pasaulį pažvelgiau kitomis akimis. Tada susimąsčiau, kodėl to nepasidariau anksčiau ir tiek laiko vargau su akiniais ir kontaktiniais lęšiais. Dar kartą ačiū gydytojai L. Jotautienei ir visam personalui!