10 faktų, kurių galbūt nežinojote apie akių korekciją

10 faktų, kurių galbūt nežinojote apie akių korekciją

Jei galvojate apie regos korekciją, turbūt esate apie ją domėjęsi. Nors internete yra daugybė informacijos, norime su jumis pasidalinti keliais svarbiausiais dalykais, kurie padės apsispręsti.

1. Jei esate labai skubantis žmogus ir jūsų dienotvarkėje sunku rasti laisvą minutę, turėtumėte žinoti, kad akių korekcijos procedūra užtrunka iki 10 minučių abiems akims! Be to, svarbu žinoti, jog jei planuojate pas mus atvykti iš kitos šalies, konsultaciją ir akių korekciją galima suplanuoti atlikti tą pačią dieną.

2. Ar žinote, kad mūsų akys turi ypatingų galių? Daugelis žmonių jau kitą dieną po procedūros gali dirbti, užsiimti įprasta veikla. Mūsų metodai leidžia akims po procedūros sugyti greičiau, todėl tai labai nesutrukdo įprastinio jūsų gyvenimo ritmo.

3. Lazerinė akių korekcija nėra skirta tik sunkioms regėjimo problemoms. Jeigu skaitymui naudojate akinius ir norite vėl matyti ryškiai, mes taip pat galime jums padėti!

4. Galite būti ramūs dėl savo saugumo. Mes naudojame pačią naujausias ir saugiausias technologijas, todėl nėra net mažiausios tikimybės, kad po akių korekcijos prarasite regėjimą.

5. Vieni žmonės mirksi 2 kartus per minutę, o kiti 50 kartų. Jei jūs mirksite dažniau, galite būti ramūs, jog mirksėjimas nepaveiks regos korekcijos rezultatų.

6. Komplikacijų tikimybė po regos korekcija yra ypač maža – vos 0,1%. Be to, mūsų akių korekcijos SMARTSURF metu nedaromas pjūvis, todėl nėra su juo susijusių komplikacijų galimybės. Ragena nėra pažeidžiama, o pacientui garantuojamas ilgalaikis rangenos stabilumas ir saugumas.

7. Lazerinė akių korekcija yra visiškai neskausminga. Procedūros metu nejausite nei skausmo, nei diskomforto.

8. Lazeris, naudojamas regos korekcijos metu, negali sudeginti jūsų akių ar aplink akis esančios odos. Priešingai, šis lazeris yra šaltas.

9. Akių korekcija gali būti atliekama nuo 18 iki 50 metų žmonėms. Kartais trumparegystę iškoreguoti galima ir vyresniems žmonėms, tačiau reikalinga gydytojo konsultacija.

10. Jau minėjome, kad akių korekcijos yra visiškai neskausmingos, bet ar girdėjote, kad mūsų atliekama akių korekcija SMARTSURF yra be pjūvio, neliečiant akių ir nenaudojant cheminių medžiagų? Tai vienintelė tokia procedūra Lietuvoje, kuri maksimaliai apsaugo jūsų akis ir garantuoja greitą gijimą.