Kaip greičiau atsistatyti po lazerinės regos korekcijos?

Kaip greičiau atsistatyti po lazerinės regos korekcijos?

Domitės lazerine regos korekcija, o gal jau turite gydytojo paskirtą procedūros datą? Bet kuriuo atveju, naudinga žinoti, kaip elgtis, kad poprocedūrinis laikotarpis būtų kuo sklandesnis. Dalinamės keletu svarbiausių patarimų, kurie padės greičiau atsistatyti ir grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Patarimai poprocedūriniam laikotarpiui

Poilsis – gyvybiškai svarbus!

Svarbiausia leisti akims pailsėti. Tai ypatingai aktualu žmonėms, kurie įpratę valandų valandas praleisti prie ekranų. Poprocedūriniu laikotarpiu tai nerekomenduojama.

Pasirūpinkite pramogomis, kurioms nereikalingi ekranai

Po lazerinės regos korekcijos patartina vengti ekranų ir ryškios šviesos. Todėl rekomenduojama klausytis muzikos, mėgstamų tinklalaidžių ar audioknygų. Tai leis nenuobodžiauti ir net pasimėgauti akių nevarginančiu poilsiu.

Pakeiskite savo mobilaus telefono nustatymus

Be abejo, per tas kelias dienas gali prireikti pasinaudoti telefonu, todėl rekomenduojama padidinti ekrano teksto dydį ir sumažinti jo ryškumą. Tai padės išvengti akių diskomforto. Jei namuose naudojate „Siri“, sistema gali perskaityti jūsų pranešimus arba išsiųsti žinutę – taip išvengsite žiūrėjimo į ekraną.

Naudokite lengvai vėsų kompresą

Sumažinti nemalonius pojūčius ir greičiau užmigti gali padėti vėsus kompresas. Jis negali būti labai šaltas, ledinis ir stingdantis. Kompresą uždėkite ant kaktos. Jokiu būdu nenaudokite kompreso ant akių – prieš tai darydami turite gauti procedūrą atlikusio gydytojo leidimą.

Neskubėkite grįžti prie įprastos sporto rutinos

Po procedūros nemažai žmonių labai nori aktyviai leisti laiką, pavyzdžiui, pabėgioti be akinių. Tačiau prieš grįžtant prie jums įprastos sporto rutinos, rekomenduojama palaukti. Užsiimantys aukšto intensyvumo treniruotėmis turėtų padaryti bent mėnesio pertrauką. Tokios fizinės veiklos apkrauna akis, o suprakaitavus, jos gali dar labiau sudirgti.

Saugokite akis nuo vandens

Kelias dienas po procedūros rekomenduojama neprausti veido ir neplauti galvos. Veidą ir akių zoną galima valyti švaria servetėle, suvilgyta virintu vandeniu. Jei į akis vis tik pateks vandens ar kitų nešvarumų, nelieskite akių ir plaukite jas dirbtinėmis ašaromis tol, kol dirginimas praeis. Mėnesį po procedūros nerekomenduojama maudytis vandens telkiniuose, lankytis pirtyse bei SPA.

Nenaudokite jokios veido kosmetikos

Savaitę po procedūros negalima naudoti veido kosmetikos priemonių, nes bet koks jų patekimas į akis gali jas sudirginti ir sukelti infekciją. Taip pat po regos korekcijos reikėtų senas veido kosmetikos priemones pakeisti naujomis. Nes senoje kosmetikoje gali būti bakterijų, galinčių sukelti akių infekciją.

Pasirūpinkite pagalba savo augintiniams ir vaikams

Keletą dienų po procedūros akys gali būti itin jautrios šviesai. Šiam diskomfortui sumažinti rekomenduojama dėvėti akinius nuo saulės. Tačiau gali būti, kad nenorėsite eiti į lauką ilgesnį laiką. Jei turite augintinių, pasirūpinkite, kad draugai ar artimieji juos išvestų pasivaikščioti. Jei turite vaikų, pasirūpinkite ir jų priežiūra.

Sveikai ir pakankamai maitinkitės

Nors pirmas dienas po lazerinės regos korekcijos patiems pasigaminti gali būti sunku, nepamirškite, kad sveika mityba padeda greičiau atsistatyti. Geriausia, jei gaminti galėtų jūsų šeima arba draugai. Jei tai neįmanoma, galima apsvarstyti galimybę prieš procedūrą pasiruošti maistą iš anksto. O jei nespėsite to padaryti, visada galima užsisakyti maistą į namus.

 

Tikimės, kad jūsų sveikimo laikotarpis bus greitas bei sklandus, o daugiau informacijos apie „Regos centre“ atliekamą lazerinę regos korekciją SmartSurfAce® 2.0 rasite čia.