Kaip išvengti galimų lazerinės akių korekcijos komplikacijų?

Kaip išvengti galimų lazerinės akių korekcijos komplikacijų?

Net 80 % regos sutrikimų gali būti pakoreguoti. Populiariausias būdas tą padaryti – regos korekcija lazeriu. Visgi, pacientai dažnai baiminasi lazerinės akių korekcijos komplikacijų. Ką apie tai reikėtų žinoti?

Lazerinė akių korekcija

Regos korekcija lazeriu – procedūra, padedanti susigrąžinti gerą regėjimą. Šis metodas yra plačiai atliekamas ir taikomas daugiau nei 30 metų.

Tai yra saugus ir neskausmingas sprendimas, turintiems toliaregystę, trumparegystę ar astigmatizmą.

Kokie yra regos korekcijos lazeriu pliusai ir minusai?

Lazerinė regos korekcija yra saugus ir neskausmingas būdas susigrąžinti regėjimą.

Procedūra SmartSurfAce® 2.0 atliekama be jokio pjūvio, prisilietimo ir skausmo. Todėl ji yra saugi ir užtikrina, kad ragena liks nepažeista bei nepasitaikys komplikacijos.

Dažnai būsimi pacientai baiminasi lazerinės akių korekcijos minusų, tokių kaip ilgas ir sudėtingas gijimo laikas. Tai viso labo mitai. Lyginant su tradiciniais metodais, po SmartSurfAce® 2.0 akys sugyja ir regėjimas atsistato žymiai greičiau.

Kokios yra galimos lazerinės akių korekcijos komplikacijos ir kaip jų išvengti?

Nors jos pasitaiko retai, pagrindinės komplikacijos įvyksta dėl pooperacinių uždegimų ar infekcijų.

Kaip ir su visomis operacijomis, čia taip pat yra labai svarbus pooperacinis laikotarpis. Po regos korekcijos, pacientas grįžta namo, kartais – ir į darbus. Tai nėra sterili aplinka, todėl tam tikri pavojai išlieka.

Kad būtų galima išvengti uždegimo rizikos, yra nustatomos tam tikros taisyklės ir režimas, kurio reikėtų laikytis po lazerinės korekcijos. Po operacijos skiriami akių lašai – antibiotikai ir akių drėkikliai. Būtina juos tinkamai naudoti ir lašinti taip, kaip nurodė gydytojas, kad gijimas vyktų sklandžiai.

Pirmos 24 valandos po procedūros yra pačios svarbiausios, nes tuo metu vyksta pagrindinis gijimas. Todėl, tuo laikotarpiu, rekomenduojama kaip įmanoma daugiau ilsėtis, likti namuose. Praėjus dienai, dauguma žmonių jau mato aiškiai ir ryškiai.

Pirmosiomis dienomis negalima sportuoti pilnu pajėgumu, dirbti tam tikrų darbų, ypač, jei yra kontaktas su nešvaria aplinka. Vairuoti galėsite po 4–5 dienų. Tačiau praėjus savaitei, galima grįžti prie įprastų veiklų.

Po regos korekcijos kartais pasitaiko sausų akių sindromas ar suprastėjęs matymas tamsoje, tačiau naujausia įranga padeda eliminuoti šiuos trūkumus.

SmartSurfAce® 2.0 atliekama be pjūvio ir prisilietimo. Operacija atliekama itin tiksliu lazeriu, reaguojančiu net į mažiausius akies judesius. Todėl lazerinės akių korekcijos komplikacijos yra beveik neįmanomos.

Jei kyla daugiau abejonių, kviečiame registruotis konsultacijai su mūsų specialistais, kurie atsakys į visūs jūsų rūpimus klausimus apie procedūrą.