Larisos sėkmės istorija: po 30 metų su akiniais džiaugiasi „naujomis akimis“

Larisos sėkmės istorija: po 30 metų su akiniais džiaugiasi „naujomis akimis“

Dėkojame mūsų pacientei Larisai už gražų atsiliepimą, kuriuo norime pasidalinti su jumis.

 

– Kaip nusprendėte pasidaryti regos korekciją?

– Su akiniais gyvenau virš 30 metų, su lęšiais apie 4 metus. Mano minusas buvo labai didelis –9, o ir amžius jau ne jaunas – 48 metai. Važiavau į konsultaciją, nesitikėdama, kad apskritai operuos. Bet stebuklas įvyko!

– Kaip jautėtės procedūros metu ir pooperaciniu laikotarpiu?

– Pati operacija buvo absoliučiai neskausminga ir greita. Jau nuo stalo nulipau sušukdama, kad matau geriau, nei be akinių. Pooperacinis laikotarpis praėjo super lengvai. Labiausiai trikdė visą laiką stebėti laikrodį ir nepraleisti lašiukų lašinimo laiko. Vairuoti galėjau jau trečią dieną. 

– Kiek praėjo laiko po regos korekcijos, kaip jaučiatės dabar?

– Dabar jau praėjo daugiau nei 2 mėnesiai ir tik palaipsniui suvokiau, kad aplink yra daaaug spalvų: ir žolė žalesnė, ir medžiai gražesni. Galiu skaičiuoti smulkiausias šakeles, matau aiškiai ir daug ryškiau viską. Danguje giedrą naktį galiu gėrėtis ir skaičiuoti smulkias žvaigždeles. Esu be galo laiminga ir dėkinga gydytojai Lolitai Jotautienei už išsamius paaiškinimus ir priežiūrą!

 

Jei ir jūs nuspręsite atsikratyti akinių ar kontaktinių lęšių kaip tai padarė Larisa, kviečiame susipažinti su mūsų geriausia akių korekcija SMARTSURF. Tai pirmoji Lietuvoje akių korekcija, kuri atliekama be pjūvio ir neliečiant akies. Daugiau apie ją galite sužinoti paspaudę čia.