5 problemos, kurias supras tik moterys, nešiojančios akinius

5 problemos, kurias supras tik moterys, nešiojančios akinius

Rūke paskendę akiniai ar nuolatinis jų „šokinėjimas“ ant nosies – tai tik keli nepatogumai, kurie nuolat kankina jų savininkus. Tačiau, ar kada nors pagalvojote, kiek problemų akiniai sukelia būtent moterims pradedant sportu ir baigiant makiažu? Apie jas kviečiame skaityti šiame straipsnyje.

1. Sportas

Sportuoti su akiniais nėra patogu, jie vis šokčioja ant nosies, prakaito upeliai teka per kojeles ir aktyvus laikas sau tampa ne malonumas, o kova, siekiant ir judėti, ir matyti. Niekas nenori nuolatos taisytis akinių kuomet norisi susikoncentruoti į sportą ir visai kitokius iššūkius. Išbėgimas pabėgioti taip pat gali tapti sudėtingas – stiklai aprasoja ir priverčia sustoti, o sustojimai tikrai neteikia džiaugsmo gerinant bėgimo rezultatus. O jeigu dar lyja…

2. Makiažas

Norint pasidaryti gražų akių makiažą tenka prisispausti prie pat veidrodžio ir tik tam, kad jį vėliau uždengti akinių rėmeliais. Negana to, visos ilgų blakstienų savininkės žino, ką reiškia kai blakstienos mirksint remiasi į stiklus ir palieka juodus „pėdsakus“, ką dar kalbėti apie tai, kad tiltelis pasidengia pudra ir net nebeaišku kaip nuslėpti akinių paliekamus įspaudus, kurie taip pat prasibrauna ir pro tvirčiausią makiažo pagrindą. Nuostabiai nusidažėte antakius – jūsų rėmeliai puikiai sugalvos kaip juos paslėpti.

3. Dušas

Kadangi maudantis akiniai aprasoja, tenka pasitikėti regėjimu tokiu, koks jis yra. Duše „pasiklysti“ gal ir nelengva, tačiau nusiskusti kojas tampa misija, kuri išties atrodo bene neįmanoma. Tuomet tenka griebtis kitokių metodų – skustis kojas prieš įeinant į dušą ir kitaip kovoti su tuo, kad palikti nenuskustų plotelių visgi nesinori.

4. Smagios veiklos

3D kino seansas su dvigubu akinių sluoksniu – ne pats smagiausias būdas žiūrėti filmą. Romantiškas pasivaikščiojimas su šiltu gėrimu – aprasoję akiniai mano, kad dėmesį visgi skirti pirmiausia turėtumėte jiems. Išsitiesimas ant sofos su mėgstamu serialu – kaip rasti poziciją kurioje akiniai nei kristų, nei būtų sutraiškyti? Norite užsukti į šiltą kavinę šaltuoju sezonu – „rūke paskendę“ akiniai vėl primena apie save.

5. Saulės akiniai

Saulės akiniai – ne tik puiki apsauga nuo UV spindulių, bet ir gražus vasariškas aksesuaras – stiliaus detalė, kuri gali tapti neatsiejama įvaizdžio dalimi. Tiesa, saulės akiniai su dioptrijomis – brangus malonumas, juolab jei mėgstate juos keisti, priklausomai nuo to, ką esate apsirengusi. Na, o rizikuoti eiti tik su jais ir pasikliauti savo regėjimu, deja, gali ne visos moterys.

Tai tik keletas problemų su kuriomis susiduria moterys, nešiojančios akinius. Jei esate viena jų, turbūt galėtumėte jų išvardinti ir daugiau. Rodos, tai tėra smulkmenos, tačiau kartais būtent smulkmenos sukuria malonius momentus, kuriuos taip gera prisiminti. Svarbu visada žinoti, kad yra kita išeitis – regos korekcija lazeriu, kurią galite pasidaryti „Regos centre“ ir visam laikui pamiršti nemalonias staigmenas, susijusias su akinių nešiojimu. Inovatyviausia regos korekcija SMARTSURF atliekama be pjūvio ir neliečiant akių, todėl gijimo procesas netrunka ilgai, o rezultatai pranoksta lūkesčius. „Regos centre“ Jūsų laukia nuostabus regėjimas, kuris leis iš naujo pažinti džiaugsmą atsibusti iš ryto ir matyti jus supantį pasaulį ryškiai, aiškiai ir be jokių akinių!