Regos korekcijos nauda žiemos sporto mėgėjams

Regos korekcijos nauda žiemos sporto mėgėjams

Žiemos sporto entuziastai su nekantrumu laukia artėjančio sezono, tikėdamiesi daug sniego bei dar daugiau progų paslidinėti. Tačiau norint jas išnaudoti, ypač svarbus geras matymas. Tiems, kurie turi regos problemų, žiemą slidinėti padeda akiniai ar kontaktiniai lęšiai, tačiau kartu jie sukelia ir nemažai nepatogumų.

Seniau slidininkams tekdavo ieškoti didesnių slidinėjimo akinių ir po jais bandyti įsprausti įprastus akinius, tačiau tai kėlė daugybę problemų dėl rasojimo bei nedidelio tokių akinių asortimento. Kiek vėliau rinkoje pasirodė kontaktiniai lęšiai, kurie suteikė platesnes galimybes, tačiau taip pat kėlė tam tikrų kliūčių.

Slidinėjimas su specialiais akiniais

Šiais laikais daugelis slidinėjimo akinių gamintojų siūlo modelius, į kuriuos galima įdėti specialius regėjimą koreguojančius akinius. Tačiau tokie kokybiški, gero gamintojo akiniai, kainuoja mažiausiai 100-200 eurų. Na, o jeigu norite, jog jūsų akiniuose dar būtų integruota ir GPS navigacija bei sąsaja su išmaniuoju telefonu, gali tekti išleisti ir dar keliais šimtais eurų daugiau.

Slidinėjimo akiniai prastai matantiems

Taigi, norėdami slidinėti su tokiais akiniais, būkite pasiruošę išleisti mažiausiai 200 eurų. Be to, jums vis tiek reikės kartu turėti ir savo įprastus akinius, kuriuos turėsite užsidėti nusiėmę slidinėjimo akinius.

Palyginus šį variantą su lazerine regos korekcija, kuri gerą regėjimą suteikia ne tik žiemos metu, bet visus metus, atrodo, jog tam kartui gal ir sutaupysite. Tačiau jei mėstate ne tik slidinėti, bet ir važinėti dviračiais, būriuoti ar užsiiminėti kitais sportais, kurių metu akims reikalingi specialūs akiniai, tampa aišku, jog regos korekcija tikrai yra geresnis pasirinkimas.

O kaip dėl kotaktinių lęšių?

Palyginus su akiniais, kontaktiniai lęšiai tikrai atrodo geresnis pasirinkimas, kadangi jums nereikia pirkti specialių slidinėjimo akinių. Kontaktinius lęšius galite nešioti ne tik kartu su slidinėjimo, bet ir dviračių ar kito sporto akiniais. Tačiau po didesnio kritimo nuo snieglentės ar slidžių, kuomet reikia pasitaisyti kontaktinius lęšius, tą padaryti sušalusiais pirštais gali būti tikras iššūkis. Na, o jeigu kontaktinį lęšį pamesite, o šalia neturėsite atsarginių, tą dieną apskritai galite atsisveikinti su slidėmis.

Tuo tarpu lazerinė akių korekcija yra puikus pasirinkimas žiemos sporto entuziastams. Šios procedūros teikiama nauda neapsiriboja vien tik atsivėrusiu platesniu slidinėjimo akinių asortimentu. Kai kuriems žmonėms, į tolį matantiems gerai, gali būti sunku įskaityti trasos žemėlapį. Po regos korekcijos ir jiems nebereikės nešiotis papildomų akinių striukės kišenėje bei jų dėtis kiekvieną kartą, kai norės pažiūrėti į trasos žemėlapį.

Geras regėjimas suteikia daug džiaugsmo užsiimant savo mylima veikla. Užsiregistruokite nemokamam vizitui ir sužinokite, kaip galite džiaugtis sugrįžusia rega.