Regos korekcijas darosi ir gydytojai

Regos korekcijas darosi ir gydytojai

Dažnai iš jūsų išgirstame klausimų, kodėl regos korekcijos nepasidaro kai kurie gydytojai arba įžymūs žmonės? Primename, kad akių korekcija yra atlikta „Regos centro“ vadovui Pauliui Rudalevičiui, o 20 % mūsų klientų dirba medicinos srityje. Jei gydytojai nėra atlikę regos korekcijos tai nereiškia, kad ji neveiksminga – tai gali lemti keletas priežasčių.

 Regos sutrikimo pobūdis. Procedūrą galima atlikti žmonėms, turintiems nuo -12 iki +4,5 dioptrijų. Jei paciento dioptrijos yra didesnės, jam regos korekcijos atlikti neįmanoma.

 Amžius. Regos korekcija rekomenduojama žmonėms iki 50 m., nes vėliau rega blogėja dėl senėjimo procesų, kurių procedūra nesustabdo. Jei žmonės, kuriuos matote su akiniais, yra vyresnio amžiaus, tikėtina, kad jiems atlikti regos korekciją tiesiog yra per vėlu.

 Regos regresas. Daliai pacientų regos korekcijos atlikti nerekomenduojame dėl nuolat regresuojančios regos ir didėjančio minuso. Kad atliktume akių korekciją, rega turi būti pilnai susiformavusi ir nesikeisti bent 1 metus.

Asmeninės priežastys. Yra žmonių, kuriems patinka nešioti akinius, tai yra įvaizdžio dalis, todėl jie sąmoningai pasirenka nesidaryti regos korekcijos.

Beje, o ar pastebėjote, kiek daug gydytojų nenešioja akinių? Ar kada nors pagalvojote, kad jie jų nenešioja todėl, kad jau yra atlikę regos korekciją? 

Jei nuspręsite atsikratyti akinių, kaip tai padarė mūsų gydytojas Paulius, kviečiame daugiau apie mūsų inovatyvią regos korekciją „SmartSurface“ sužinoti čia.