10 klausimų apie regos korekciją lazeriu

10 klausimų apie regos korekciją lazeriu

Regos korekcija – efektyvus ir laiko patikrintas būdas susigrąžinti gerą regėjimą. Šią procedūrą mūsų klinikoje atlieka daugybę metų patirties sukaupę gydytojai, kurie yra pasirengę atsakyti į visus jums kylančius klausimus. Dalinamės dažniausiai užduodamais klausimais ir gydytojų atsakymais.

Kiek metų pasaulyje ir Lietuvoje atliekama regos korekcija SmartSurfAce® 2.0?

Pasaulyje šis korekcijos metodas pradėtas taikyti 2014 m., o Lietuvoje – nuo 2017 m.

Koks yra akių korekcijos SmartSurfAce® 2.0 efektyvumas?

Puikus regėjimas sugrąžinamas nepaliekant randų ragenoje, išnaudojant mažiausią įmanomą jos storį ir nesutrikdant visos ragenos biomechanikos. Trumparegystė ir astigramatizmas gali būti pašalinami visam gyvenimui.

Kokio amžiaus žmonėms rekomenduojama lazerinė regos korekcija?

Regos korekcija rekomenduojama žmonėms nuo 18 iki 50 m., nes vėliau rega blogėja dėl senėjimo procesų, kurių procedūra nesustabdo.

Kiek laiko trunka regos korekcija SmartSurfAce® 2.0?

Regos korekcija yra atliekama greitai ir saugiai, naudojant vietinę nejautrą. Visa procedūra abiems akims trunka iki 10 min., o klinikoje praleisite iki 2 val.

Kada atliekama akių korekcija be pjūvio?

Kai regėjimas yra nuo -1 iki -12 ir nuo +1 iki +4 dioptrijų bei esant plonai ragenai (kai kiti metodai yra netinkami).

Kokia yra akių korekcijos be pjūvio kaina?

Regos korekcija SmartSurfAce® 2.0 abiems akims kainuoja 2000 € arba nuo 42 € / mėn.

Kaip reikia pasiruošti konsultacijai ir regos korekcijai?

Mažiausiai 5 dienas iki konsultacijos reikėtų nenešioti kontaktinių lęšių ir juos pakeisti akiniais. Tai reikalinga tam, kad akis atsistatytų į savo natūralią būseną, nes kontaktiniai lęšiai fiziškai pakeičia akies formą ir atlikti tyrimai gali būti netikslūs. Kito specialaus pasiruošimo prieš konsultaciją nėra.

Kada po regos korekcijos galima grįžti į darbą?

Maždaug po 4 dienų jau galima tikėtis po truputį grįžti į darbą, o po 5 dienų daliai pacientų regėjimas atsistato 100 %, todėl jau galima ir vairuoti.

Kiek laiko po regos korekcijos negalima priauginti blakstienų? Ar esama kitų akių kosmetikos apribojimų?

Priaugintos blakstienos procedūrai netrukdo. Jei norite jas priauginti po regos korekcijos, reikėtų palaukti 2 savaites. Kosmetikos naudojimui po regos korekcijos apribojimų nėra. Jos reikėtų nenaudoti tik procedūros dieną.

Ar galite garantuoti, kad rega po metų nepradės blogėti?

Galime suteikti 100 % garantiją, kad rega nepradės blogėti dėl korekcijos lazeriu. Tačiau reikėtų atsiminti, kad regėjimas žmonėms prastėja ir dėl senėjimo procesų akyse, kurie prasideda nuo 50 metų. Regos korekcija padės didelę gyvenimo dalį džiaugtis puikiu matymu be akinių ar kontaktinių lęšių, tačiau ji nesustabdys natūralaus akių senėjimo.

Jei procedūra koreguojamas įgimtas ragenos kreivumas, po regos korekcijos puikus matymas išlieka visą gyvenimą.

Norėtumėte apie procedūrą išgirsti daugiau? Kviečiame registruotis konsultacijai.