10 patarimų, kaip elgtis po lazerinės akių korekcijos

10 patarimų, kaip elgtis po lazerinės akių korekcijos

Svarstote atlikti lazerinę akių korekciją, bet jums ramybės neduodantis klausimas – kaip elgtis po procedūros? Dalinamės 10 patarimų, kurie padės jums jaustis geriau ir palengvins akių gijimo procesą.

1. Pasirūpinkite, kad po procedūros jus kas nors palydėtų namo.

Paprašykite draugo ar giminaičio, kad palydėtų jus namo. Dėl po akių korekcijos lazeriu atsiradusio laikino blankaus matymo ir padidėjusio akių jautrumo šviesai, gali būti sunku savarankiškai grįžti į namus, taip pat tikrai negalėsite vairuoti automobilio.

2. Dėvėkite akinius nuo saulės

Po akių korekcijos lazeriu akys laikinai tampa itin jautrios šviesai. Todėl yra būtina apsaugoti akis ir dėvėti akinius nuo saulės tiek lauke, tiek gerai apšviestose patalpose.

3. Akių lašus laikykite šaldytuve

Po procedūros grįžę namo turėsite naudoti akių lašus bei dirbtines ašaras. Lašinkite juos taip, kaip nurodė gydytojas. Dažniausiai jie lašinami kelis kartus per dieną, todėl rekomenduojame vieną akių lašų buteliuką visada turėti su savimi kišenėje, o likusius laikyti šaldytuve.

4. Saugokite akis nuo vandens

Po procedūros kelias dienas venkite prausti veidą ar plauti galvą po tiesiogine vandens srove. Norėdami nuvalyti veidą ir aplink akis, naudokite drėgną servetėlę, suvilgytą virintu vandeniu. Jei į akis netyčia pateko muilo ar vandens, netrinkite akių plaukite jas dirbtinėmis ašaromis tol, kol dirginimas praeis. Pirtis ir kiti vandens SPA malonumai nerekomenduojami mėnesį po akių korekcijos.

5. Nenaudokite veido kosmetikos priemonių

Kol matymas po procedūros pilnai neatsistatys, rekomenduojama nenaudoti veido prausiklių, tonikų, kremų, makiažo ar jo valymo priemonių. Bet kuri veidui skirta kosmetika, patekusi į akis, gali stipriai jas dirginti.

6. Pakeiskite savo telefono nustatymus 

Savo telefone padidinkite teksto dydį ir sumažinkite ekrano ryškumą. Tai padės akims išvengti įtampos ir sausumo.

7. Rinkitės patogius ir nevaržančius drabužius

Rinkitės dėvėti patogesnius, ne per daug aptemptus drabužius, kuriuos būtų patogu apsirengti bei nusirengti neliečiant akių.

8. Negaminkite maisto

Po akių korekcijos lazeriu dar kelias dienas galite matyti blankų vaizdą. Kol regėjimas neatsistatys, dėl jūsų saugumo nerekomenduojama patiems pjaustyti ir ruošti maistą.

9. Klausykitės mėgstamos muzikos ar tinklalaidžių

Po procedūros kurį laiką geriau nežiūrėti į kompiuterio ar į televizoriaus ekraną. Tad klausykitės muzikos arba užimkite savo mintis mėgstamomis tinklalaidėmis.

10. Nepamirškite, kad poilsis yra gyvybiškai svarbus

Neskubėkite po procedūros grįžti į įprastą gyvenimą, net jeigu jaučiatės puikiai ir matote daug geriau. Akims reikia skirti pakankamai laiko atsigauti, tad leiskite joms pailsėti, nes tai geriausias vaistas!

Daugiau apie Regos centre atliekamą lazerinę akių korekciją SMARTSURFace galite sužinoti čia.