5 įdomūs faktai apie lazerinę regos korekciją

5 įdomūs faktai apie lazerinę regos korekciją

Nuo tada, kai buvo atlikta pirmoji lazerinė regos korekcija, milijonai žmonių visame pasaulyje pasirinko savo regėjimą koreguoti lazeriniu būdu. Galbūt skamba neįtikėtinai, tačiau tai – tiesa, kaip ir šie 5 įdomūs faktai apie lazerinę regos korekciją. ⬇

1. Teigiamas pacientų įvertinimas

Atlikti tyrimai rodo, kad 96% pacientų buvo patenkinti korekcijos rezultatais. Lazerinė regos korekcija pacientams suteikė daugiau pasitenkinimo, nei bet kokios kitos planinės medicininės procedūros.

2. Lazerinę regos korekciją atlieka tik oftalmologai-mikrochirurgai

Lazerinę regos korekciją atlikti gali tik medicinos studijas baigęs ir 5 metų rezidentūrą atlikęs oftalmologas-mikrochirurgas. Optikai ir optometristai gali padėti tam tikrose akių priežiūros srityse, tačiau akių operacijas atlikti gali tik gydytojas oftalmologas.

3. Lazerinei regos korekcijai – jau 30 metų

Pirmoji regos korekcija lazeriu atlikta 1987 metais, o 1995 metais ji buvo patvirtinta FDA (Food and Drug Administration). Nuo tada, milijonai žmonių visame pasaulyje savo regą koreguoja lazeriniu būdu.

4. Lazerinė regos korekcija atliekama nuo 18 metų

Dažnai pacientai domisi, ar galima koreguoti regą lazeriu vyresniame amžiuje. Jei esate geros sveikatos ir jūsų regėjimas – stabilus, lazerinė korekcija jums galima. Tačiau daugelis nežino, kad ši procedūra negali būti atliekama vaikams bei paaugliams. Lazerinis regos korekcijos būdas tinkamas tik sulaukus 18 metų, kai pacientas nustoja bręsti ir jo regėjimas – nebekinta.

5. Lazerinė regos korekcija – puiki investicija

Kai kuriems pacientams lazerinės regos korekcijos kaina gali atrodyti ganėtinai didelė. Tačiau atlikus regos korekciją, daugiau nebereikės pirkti kontaktinių lęšių, keisti akinių rėmelių bei jų stiklų, o tai, laikui bėgant, leis sutaupyti.

Svarstote atlikti lazerinę regos korekciją, tačiau nesate tikras, ar tai yra jums tinkamiausias būdas? Tai sužinoti galite atvykę į konsultaciją su „Regos centro“ gydytojais oftalmologais. Kviečiame registruotis čia ➡ regoscentras.lt/registracija-vizitui/.