Irmantės sėkmės istorija: kaip įveikė didelį asigmatizmą, kuris trukdė normaliai gyventi

Irmantės sėkmės istorija: kaip įveikė didelį asigmatizmą, kuris trukdė normaliai gyventi

Irmantė su akiniais „draugavo“ beveik visą savo gyvenimą. Pavargusi nuo jų, ji nusprendė pasidaryti regos korekciją ir nė kiek nesigailėjo – dabar ji aiškiai mato visas spalvas be akinių.

 

– Kaip nusprendėte pasidaryti regos korekciją?

– Aš turėjau astigmatizmą, kurio cilindras buvo pakankamai didelis. Tai trukdė normaliai gyventi. Akinius nešiojau nuo pat vaikystės, kiek tik save atsimenu. Pamenu, būdavo situacijų, kai jausdavausi labai nepatogiai, bet be akinių praktiškai nieko nematydavau, todėl turėjau susitaikyti su situacija. Keletą metų domėjausi regos korekcija lazeriu ir nusprendžiau, kad atėjo laikas ją pasidaryti ir man.

– Ar jaudinotės?

– Operacijos visai nebijojau, nes skaičiau daug gerų atsiliepimų. O gal tiesiog labai norėjau gyventi laisvai ir be akinių, kad dingo bet kokios baimės.

– Kaip jautėtės operacijos metu, po jos?

– Labai nudžiugino, kad prieš operaciją buvo atlikti išsamūs tyrimai ir gydytojai man viską paaiškino iki smulkmenų: kaip vyks operacija, kokia eiga bus po jos. Regos korekcija truko keletą minučių ir visiškai neskaudėjo, tad nėra ko bijoti. Po operacijos taip pat nebuvo jokio skausmo, tik 2–3 val. akys ašarojo, norėjosi būti užsimerkus. Po to jaučiausi gerai, tik tądien mačiau lyg per rūką. Toliau kiekvieną dieną į tolį mačiau vis geriau. Dabar viskas pasikeitė – galiu matyti ryškiai visas spalvas ir be akinių!