Kaip pasikeičia gyvenimas po lazerinės regos korekcijos?

Kaip pasikeičia gyvenimas po lazerinės regos korekcijos?

Akinius ar kontaktinius lęšius nešiojančių žmonių kasdienybė tampa kokybiškesnė atlikus lazerinę regos korekciją. Dauguma jų po procedūros sako, kad gailisi tik vieno – kad jai nepasiryžo anksčiau. Kaip regos korekcija gali pakeisti jūsų gyvenimą? ⬇

Ryškus matymas vos prabudus

Tarsi nepakaktų to, kad ryte skamba žadintuvas, norint jį išjungti, visų pirma reikia susirasti akinius. Atlikus lazerinę regos korekciją jūs puikiai matysite ne tik žadintuvą, bet ir savo artimiausių žmonių veidus. Ir tam nereikės ieškoti akinių!

Daugiau laisvės kelionėms

Susipakuoti daiktus ir keliauti taps daug paprasčiau. Jums nebereikės rūpintis akiniais, kontaktiniais lęšiais ir jų priežiūros priemonėmis. Tai leidžia keliauti į bet kokį žygį, kuriame nėra patogumų ir nesijaudinti dėl to, kaip tokiomis sąlygomis turėsite pasikeisti lęšius ar dėvėti akinius.

Finansinė grąža

Nors atrodo, kad lazerinės regos korekcijos kaina nemaža, tačiau ši investicija atsiperka. Atlikus regos korekciją išvengsite nuolatinio kontaktinių lęšių bei jų priežiūros priemonių pirkimo, o taip pat ir kas metus ar kelis patiriamų išlaidų akiniams.

Mėgavimasis sportu

Daugeliui žmonių akiniai ar kontaktiniai lęšiai trukdo sportuoti bei aktyviai leisti laisvalaikį.
Taip yra todėl, kad tai daryti yra tiesiog nepatogu – akiniai ir lęšiai riboja judėjimo laivę. Atlikus lazerinę regos korekciją, galėsite be jokių suvaržymų mėgautis vandens sportu, plaukimu, komandiniais žaidimais ir bet kokiomis ekstremalesnėmis veiklomis.

Daugiau jokių sulūžusių akinių

Akiniai kainuoja nemažai, tačiau vienas didžiausių jų minusų – jie sensta bei dėvisi. Rėmeliai po kurio laiko tampa nebemadingi, stiklai braižosi, o blogiausia yra tai, kad kartais akiniai sulūžta pačiu netinkamiausiu metu. Tikriausiai daugeliui pažįstama situacija, kai akiniai nukrenta arba ant jų atsisėdame, o iš karto įsigyti naujų nėra galimybės. Lazerinė regos korekcija visam laikui išvaduoja nuo šių nepatogumų.

Sveikos ir nesudirgusios akys be kontaktinių lęšių

Dėl kasdienio lęšių nešiojimo akys gali būti nuolat jautrios ir sudirgusios. Tai taip pat atsitinka ir tuomet, kai su kontaktiniais lęšiais į akis papuola vandens, muilo, dūmų ar smėlio. O kai kurie, dėl dažno lęšių nešiojimo, patiria sausų akių sindromą arba akių infekcijas. Regos korekcija garantuoja, kad galėsite eiti miegoti be rūpesčių, jūsų nevargins lęšių keliamas akių sausumas, o tikimybė sirgti infekcijomis – sumažės.

 

Norite susigrąžinti gero regėjimo džiaugsmą? Pirmas žingsnis link kitokios gyvenimo kokybės – konsultacija su akių gydytoju oftalmologu. Jis atliks visus reikalingus tyrimus ir nustatys, ar lazerinė regos korekcija yra jums tinkama. Norėdami tai sužinoti, registruotis galite čia.