Kodėl regos korekcija gali būti geresnis pasirinkimas už kontaktinius lęšius?

Kodėl regos korekcija gali būti geresnis pasirinkimas už kontaktinius lęšius?

Nors kontaktiniai lęšiai yra populiari regos korekcijos priemonė, naudojama dažniausiems regos sutrikimams, tačiau jie turi ir savų minusų. Kontaktiniai lęšiai reikalauja kasdienės priežiūros, todėl sukelia daug nepatogumų. Nepriklausomai nuo to, ar kontaktinius lęšius naudojate ilgą laiką, ar jūsų rega pablogėjo neseniai, šias problemas galite išspręsti visam gyvenimui atlikdami, pvz., regos korekciją SMARTSURF, kuri yra puiki alternatyva nenorintiems nešioti ar nepriprantantiems prie kontaktinių lęšių bei jų pastovios priežiūros.

Kontaktinių lęšių sukeliami nepatogumai

Nors iš pirmo žvilgsnio kontaktiniai lęšiai atrodo gana patogus būdas pagerinti regėjimą, tačiau vien juos įsidėti ryte ir išsiimti vakare nepakanka. Kontaktinius lęšius prižiūrėti reikia kasdien ir visų tipų – tiek įprastus, tiek prailginto nešiojimo. Apie tinkamą kontaktinių lęšių priežiūrą daugiau skaitykite šiame straipsnyje.

Net jei kontaktinius lęšius prižiūrite kruopščiai ir atsakingai, laikas nuo laiko juos reikia keisti ir eikvoti laiką apsiperkant vaistinėje ar elektroninėje parduotuvėje. Šie nepatogumai dažną pacientą verčia ieškoti alternatyvų. Todėl toliau mes nusprendėme palyginti, kokie yra regos korekcijos privalumai arba trūkumai lyginant su kontaktiniais lęšiais.

Regos korekcijos privalumai prieš kontaktinius lęšius

Nešiojantys kontaktinius lęšius puikiai žino lęšių trūkumus. O dėl kokių priežasčių lazerinė regos korekcija yra pranašesnė už kontaktinius lęšius?

  • Lazerine regos korekcija galima koreguoti didžiąją dalį dažniausiai pasitaikančių regos sutrikimų: toliaregystę, trumparegystę ir astigmatizmą.
  • Naudojant kontaktinius lęšius ilgą laiką kyla pavojus subraižyti ir pažeisti akies paviršių.
  • Pripažinkite, jog atsikėlus ryte būtų kur kas smagiau nepulti ieškoti akinių ar eiti dėtis kontaktinių lęšių. Lazerinės korekcijos pagalba tokius rytus galite patirti kasdien.
  • Tas pats galioja ir kitoms įprastoms veikloms: kelionėms, įvairioms veikloms gamtoje ar sportui. Smagu, kai nereikia galvoti apie akinius ar kontaktinius lęšius ir mėgautis savo mylima veikla.
  • Akiniai ir kontaktiniai lęšiai dėvisi, todėl juos reikia keisti. Tuo tarpu už lazerinę regos korekciją mokėti reikia tik vieną kartą.
  • Regos korekcija lazeriu yra greita ir efektyvi procedūra. Ją atlikti užtrunka iki 10 min. abiems akims, o namo galima grįžti tą pačią dieną.
  • Technologijos nuolat tobulėja ir tai reiškia, jog šiandien regos korekcijas galima atlikti net ir tiems žmonėms, kurie turi itin ploną rageną.
  • Naujausių technologijų dėka mūsų centre atliekamos regos korekcijos be pjūvio ir neliečiant akies, todėl tai leidžia eliminuoti bet kokį diskomfortą visos procedūros metu.

Taigi, jei esate pavargę nuo kasdienės kontaktinių lęšių priežiūros, kviečiame jus susipažinti su lazerine regos korekcija bei jos privalumais. Užsiregistruokite nemokamam vizitui ir akių patikrinimui čia ir džiaukitės regėjimo laisve!