Akies rageną tausojanti lazerinė korekcija: kokiais atvejais ji reikalinga?

Akies rageną tausojanti lazerinė korekcija: kokiais atvejais ji reikalinga?

Tokias refrakcines ydas, kaip toliaregystė, trumparegystė ir astigmatizmas galima koreguoti lazerinės regos korekcijos pagalba. Tačiau ar žinojote, kad yra skirtingų lazerinės regos korekcijos technologijų? „Regos centre“ mes atliekame rageną tausojančią korekciją be prisilietimo prie akies.

Rageną tausojanti lazerinė korekcija

SMARTSURFace yra rageną tausojanti lazerinės regos korekcijos technologija. Ji yra atliekama be pjūvio, be tiesioginio prisilietimo prie akies, be papildomų įrankių ir cheminių medžiagų. Kaip tai veikia?

Kitų lazerinių regos korekcijų metu, pavyzdžiui LASIK, yra atliekamas pjūvis, suformuojamas atvartas, tuomet akis veikiama lazeriu. Po tokios procedūros lieka randas, kuris turi užgyti. SMARTSURFace regos korekcijos technologija regą koreguoja tik lazeriu.

SMARTSURFace procedūros metu pacientas žiūri į mažą mirksintį lazerio tašką. Lazerio spindulys veikia tik akies ragenos paviršių. Tai neinvazinė, greita ir paprasta procedūra. Ji ne tik nesukelia skausmo, tačiau jos metu nėra atliekamas pjūvis ir nelieka randų. Dėl to komplikacijų rizika yra maža, gijimas – greitesnis, o ragenos storis išsaugomas maksimaliai.

Kam naudinga SMARTSURFace?

SMARTSURFace procedūra naudinga turintiems refrakcines ydas ir itin ploną bei jautrią akies rageną. Kodėl taip yra?

Žmonių ragenos yra skirtingo storio. Standartiškai ragenos storis yra 550 mikronų, storesnė ragena gali siekti 650 mikronų, o plonesnė – 450 mikronų. Atliekant, pavyzdžiui, LASIK regos korekciją, jos metu ragenos storis yra suploninamas. Po regos korekcijos ragena negali likti per plona, tad kuo ji storesnė, tuo paprasčiau atlikti lazerinę regos korekciją.

Todėl žmonėms, turintiems anatomiškai itin ploną rageną ir didesnę refrakcijos ydą, rekomenduojama atlikti SMARTSURFace. Ši regos korekcija tinkama būtent tais atvejais, kai dėl jautrios ragenos kiti lazerinės korekcijos metodai negali būti taikomi. SMARTSURFace technologija siūlo švelniausią regos koregavimo būdą. Puikus regėjimas sugrąžinamas nepaliekant randų ragenoje, išnaudojant mažiausią įmanomą jos storį ir nesutrikdant ragenos biomechanikos.

 

„Regos centras“ yra pirmoji klinika, kuri Lietuvoje pritaikė bekontaktę regos korekcijos technologiją SMARTSURFace. Esame atlikę 15 tūkstančių sėkmingų regos korekcijų.

Jei norite sužinoti, ar SMARTSURFace regos korekcija tinkama būtent jums, registruokitės konsultacijai čia.